”آلو
سه شنبه , تیر 25 1398
خانه / آلو بخارا / آلو بخارا صادراتی نیشابور مرغوب

آلو بخارا صادراتی نیشابور مرغوب

آیا می دانید هر ساله مقادیر زیادی از آلو بخارا ایران در شهر زیبای نیشابور تولید می شود و به خاطر کیفیت مرغوبی که دارد، به صورت صادراتی و در حجم عمده عرضه می شود؟

نیشابور در منطقه خراسان رضوی واقع شده و به خاطر اقلیم خوش آب و هوایی که دارد برای پرورش درختان باغی و به خصوص آلو بخارا بسیار عالی است.

این منطقه با داشتن جمعیت روستانشین قابل توجهی که دارد جهت فراورده سازی عمده بسیار مورد توجه سرمایه گذاران است. مردم مناطق روستایی اکثریت به کار کشاورزی مشغول هستند.

پل ارتباطی بازارهای هدف نهایی و این عزیزان باغدار، بازرگانان هستند که بهترین محصولات را شناسایی کرده و جهت عرضه تازه و یا خشکباری با بسته بندی هایی شکیل و مرغوبی آماده سازی می کنند.

از آنجا که بازار آلو خشک بخارا صادراتی به کشورهایی چون پاکستان و هند در موعد پاییز و زمستان در بورس است، بازرگانان نقش بسیار مهمی در تأمین عمده خریداران سایر کشورها دارند. در سالیان اخیر با رشد سرمایه گذاری در سایر شهرهای ایران و کشورهای دیگر بهتر است با بازرگانی های خوش نام ایرانی مانند پارس فراور که با تخصص در حوزه بازار میوه مشغول هستند همکاری داشته باشیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو شیرازی

خرید عمده آلو بخارا خورشتی آفتابی خراسانی

آیا به دنبال خرید عمده آلو بخارا در شهر خود هستید؟ در بازار میوه و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران