”آلو
جمعه , تیر 21 1398
خانه / آلو طلایی / تهیه آلو طلایی خوشمزه برای لواشک

تهیه آلو طلایی خوشمزه برای لواشک

انواع آلوی زرد یا آلو طلایی که به آلو قطره طلا شهرت دارند دارای طعمی مناسب برای تهیه انواع لواشک می باشند که رد انواع مرغوب قابل تهیه هستند.
میوه آلو دارای ارقامی مناسب و کیفیتی خوب می باشد که می توان به انواع آلوی باکیفیت اشاره کرد که بریا تهیه محصولات مختلف کاربرد دارند. با استفاده از میوه آلو می توان یک لواشک خوشمزه تهیه کرد که برای تهیه ارقام لواشک ترش انواع آلوی زرد یا طلایی انتخابی مناسب و مطلوب می باشند. تهیه و خرید انواع آلو طلایی خوشمزه و مرغوب با کیفیت خوب از انواع باغات میوه امکان پذیر می باشد و می توان به صورت سفارشی این میوه خوب را تهیه کرد. قیمت های مختلف برای این میوه وجود دارد و می توان این میوه خوش طعم را با روش های سفارشی خریداری کرد. اگرچه انواع آلو قرمز و طلایی به صورت ترکیبی با هم برای تهیه لواشک به کار می رود.


تهیه آلو طلایی

تهیه آلو طلایی یا آلوی زرد مانند انواع دیگر از میوه به طرق مختلفی قابل انجام می باشد و با توجه به نوع پرورش و روش های مناسب برای پرورش این میوه می توان رد نهایت یک میوه آلوی باکیفیت را ارائه داد. قیمت میوه آلو طلایی هم مانند میوه های دیگر آلو در اقسام گوناگون با هم فرق دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو طلایی

خرید عمده انواع آلو طلایی

آلو طلایی دارای انواع مختلف و خواص زیاد می باشد. این محصول در مراکز مخصوصی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران