”آلو
شنبه , تیر 29 1398
خانه / آلو خورشتی / قیمت بهترین آلو خورشتی ایران چیست؟

قیمت بهترین آلو خورشتی ایران چیست؟

برای بسیاری پیش می آید که قیمت بهترین آلو خورشتی ایران چیست؟ آلو خورشتی شیرین مناسب ایرانی از کدام شهرها تولید می شوند و چه قیمتی دارند؟

آلو خورشتی

آلو خورشتی در ایران طرفداران بسیاری دارد و برای تهیه آن معمولاً هر ساله بسیاری از تاجران خشکبار ایران را درگیر خود می کند. تجارتی پر سود که هدف آن ارائه طعمی لذت بخش و پر خاصیت در غذاهای ایرانی است. آلو پس از جوشاندن و پوستگیری به صورت آفتابی و یا دستگاهی به بازار عرضه عمده می گردد. ارقام آلو خورشتی در استان های خراسان و آذربایجان شرقی و غربی بیشتر پرورش می یابند. مردمانی صاحب فن که به خوبی از فوت و فن تولید آلویی خوش طعم برای مصارف خورشتی اطلاع دارند.

 

آلو خورشتی مرغوب ملس

قیمت آلو خورشتی

قیمت آلو خورشتی مانند هر بازار خرید و فروشی تابع کشش بازار است. صاحبان بنگاه های تولیدی آلو خشک خورشتی در فصول ابتدایی عرضه قیمت های مناسبتری را ارائه می کنند چرا که موجودی بیشتر و تقاضای بازار پایینتر است. اما رفته رفته با گذشت سال و کمتر شدن موجودی انبارها و تقاضای بیشتر برای آلو خشک خورشتی، قیمت آن نیز کشش پیدا می کند. برای بهترین قیمت آلو خورشتی پیشنهاد می کنیم در فصل پاییز اقدام به خرید عمده کنید و با پرداخت پیش پرداخت به بازرگانی های متخصص در بازار آلو ایران سود بیشتری در فروش خود کسب کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو شیرازی

خرید عمده آلو بخارا خورشتی آفتابی خراسانی

آیا به دنبال خرید عمده آلو بخارا در شهر خود هستید؟ در بازار میوه و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران