”آلو
چهارشنبه , مرداد 3 1403
خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت صنایع غذایی مهام نوش پارس فراور، تحت عنوان گروه بازرگانی بین الملل، در زمینه عرضه انواع میوه تازه چون سیب، آلو، انگور، هلو و همچنین فراورده های دیگر خشکبار میوه ها مانند آلو خشک، چیپس آلو، آلو بخارا، کنسانتره آلو، کنسانتره انگور، کشمش و … شروع به فعالیت نمود تا مسیری هموار برای انجام معاملات تجاری در این حوزه برای بازارهـای داخـلـی و خـارجـی فـراهـم آورد.

پارس فراور

گروه بازرگانی پارس فراور در حال حاضر در زمینه آلو و آلو خورشتی و حوزه های مربوط به آن فعال می باشد و قادر است تا انواع آلو تازه زرد، قرمز و سیاه و همچنین فراورده های آلو خورشتی و آلو خشک و … را از سراسر ایران بصورت عمده و خرد تامین و جوابگوی مشتریان و تاجران این حوزه باشد.

این مجموعه جهت فروش اینترنتی و همچنین مشاوره خرید بهترین آلو بخارا مصرفی مناسب هر مشتری که یکی از دغدغه های اصلی ما بشمار می آید فعالیت می نماید.

خرید آلو بخارا

ما با سنجش نیاز کشور به تولید انواع آلو تازه باغات و همچنین ظرفیت های موجود و مورد نیاز بازار آلو خشک، انواع مختلف آلو خورشتی را همچون آلو بخارا، آلو نمکی، آلو آفتابی، آلو طرقبه، آلو طلایی، آلو تیزابی همچنین اسلایس آلو شابلون، پوره آلو برای طعم دهی به میان وعده و وعده های اصلی غذایی، به مشتریان خود پیشنهاد می دهیم.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی موجود، با ما در ارتباط باشید.

بازار آلو ایران