”آلو
یکشنبه , خرداد 14 1402
خانه / دسته‌بندی نشده / آلوچه قرمز ترش تازه

آلوچه قرمز ترش تازه

آلوچه قرمز مانند انواع آلو در طعم های ترش موجود می باشد و دارای خواص میوه آلو و از خانواده آلو می باشد و آلوی تازه آن نیز در تابستان یافت می شود.
میوه تازه آلو در انواع مختلف و رنگ های گوناگون میوه ای تابستانی و خوش طعم می باشد که در انواع سبز و قرمز یافت می شود و پرورش انواع مختلف آلو در انواع زرد و قرمز نیاز به مراقبت و شرایط آب و هوایی مناسب برای این میوه دارد. آلوچه قرمز در طعم های ترش طرفداران زیادی دارد و این آلوچه از خانواده آلو می باشد و طعم ترش آن برای استفاده در ترشی و محصولاتی مانند لواشک بسیار مناسب می باشد. فوایدی که میوه آلوچه دارد قابل صرفنظر کردن نیست و می توان انواعی از این میوه را با طعم های مناسبی خریداری کرده و استفاده کرد. طعم مناسب و ویتامین های سرشاری که در انواع میوه آلو از جمله آلوچه قرمز ترش دارد باعث شده که این میوه اهمیت غذایی بالایی داشته باشد و می توان برای کاهش فشار خون نیز از این میوه ترش در حد مناسب استفاده کرد.


آلوچه قرمز تازه

آلوچه قرمز تازه را در تابستان می توان تهیه کرد و این رقم آلوچه بیشتر در شهرهای شمالی یافت می شود و با طعم خوبی که دارد از میوه های مهمی محسوب می شود که فواید آن در محصولات تهیه شده از آن قابل مشاهده و انتقال می باشد. آلوچه قرمز در اندازه های متوسط و ریز وجود دارد و میوه ای است برای علاقمندان به طعم ترش در میوه و داراری ویتامین ث می باشد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران