”آلو
جمعه , تیر 29 1403
خانه / آلو خورشتی / فروش آلو خورشتی نیشابور شوقانی اعلا

فروش آلو خورشتی نیشابور شوقانی اعلا

فروش آلو خورشتی نیشابور ارقام مختلف محصولات در بازار خشکبار شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، مشهد، تبریز، اصفهان و … با حجم بسیار خوبی انجام می شود. آلو شوقانی از انواع آلو خورشتی اعلا نیشابور و نمطقه خراسان است. نهال آلو شوقانی در همین شهر پرورش می یابد و محصول آن بسیار کم برای بازارهای تازه خوری میوه و تره بار عرضه می شود.

بیشترین مصرف آلو شوقانی برای انواع آلو خورشتی به صورت تیزابی و دودی است. رنگ طلایی این آلو به اضافه طعم شیرین و همچنین مزیت هسته جدا بودن آلو خشک آن برای یک خریدار همگی باعث شده تا رقابت بر سر خرید آن هر ساله بسیار زیاد باشد.

آلو خورشتی نیشابور

آلو خورشتی نیشابور در ایران شهرت بسیاری دارد و بسیاری از کسبه و تجار بازار به خوبی می دانند که هر سال با شروع فصل تابستان می توان در حجم عمده سفارش خرید و تهیه آلو خورشتی در انواع ارقام بخارایی، آلو شوقانی، آلو کبرایی، آلو حاج حسنی، آلو طرقبه، آلو شمس و … را در نمایندگی مقیم شهرستان نیشابور به صورت مستقیم انجام داد.

اما آنچه اهمیت سفارشات عمده صادرات آلو خشک از نیشابور به سایر کشورها را میطلبد، موضوع انجام خدمات سورتینگ و دستچین سازی آلو است.

آلو نیشابور

فروش آلو خورشتی نیشابور

فروش آلو خورشتی نیشابور هر ساله یکی از پر فروشترین ها در بازار خشکبار ایران است. از این جهت قیمت تمام شده انواع آلو خورشتی پوست گیری شده در این منطقه نیز بسیار مقرون به صرفه بوده و برای تمام مناطق ایران با نرخ پایه محاسبه می گردد. هدف از فروش عمده در مجموعه پارس فراور، افزایش حجم فروش و ثبات قیمتی است.

کیفیت محصولات سورتینگ شده که پیش از این برای سایر کشورهای اروپایی و عربی حاشیه خلیج فارس کار شده است همگی نشان از مرغوبیت آلو اعلا نیشابور است. همچنین ویژگی آلو خورشتی منطقه خراسان که پوست گیری می شود از مزایای دیگری است که مشتریان را بیشتر به سمت خرید آن سوق می دهد.

فروش آلو خورشتی

بعنوان مثال قیمت آلو بخارایی نیشابور شرکت پارس فراور با توجه به کیفیت خوبی که دارد، در تنوع واریته های مختلف برای مشتریان قابل استعلام است.

شما عمده کار خشکبار شهر خود می توانید با خرید و فروش آلو خشک این شرکت سهم بزرگی از تجارت آلو خشک را در شهر خود کسب کنید. بسته بندی کارتنی مناسبی نیز برای سفارشات شما در نظر گرفته می شود:

  • آلو خشک کارتنی 5 کیلوگرمی
  • آلو خشک کارتنی 10 کیلوگرمی
  • آلو خشک کارتنی 20 کیلوگرمی
  • آلو خشک کارتنی 30 کیلوگرمی
  • آلو خشک کارتنی درب کشویی 5، 10 کیلوگرمی صادراتی

آلو شوقانی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی، طرقبه ای و ارقام دیگر خرو نیشابور چیست؟ کدام فروشنده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران