”آلو
سه شنبه , خرداد 1 1403
خانه / آلو قیسی / خرید آلو قیسی درجه یک قیمت مناسب فروشگاه 1400

خرید آلو قیسی درجه یک قیمت مناسب فروشگاه 1400

در سال 1400 هستیم و با فراگیر شدن خرید های اینترنتی پیج ها و سایت های اینترنتی فروش زیادی در زمینه های مختلف مشغول به فعالیت تجاری هستند. آلو خشک یکی از محصولات بسیار مقوی است که در تأمین سلامت جامعه در مصرف رژیم غذایی مؤثر است. قیمت خرید آلو قیسی به عنوان یک محصول فراوری شده آماده مصرف نهایی در سال 1400 یکی از محصولات درجه یک شرکت پارس فراور در فروشگاه شما خواهد بود.

قیسی زردآلو یا قیسی آلو؟

از قدیم یکی از سفارشات صادراتی خشکبار ایران با نام قیسی زردآلو سکه ای شناخته می شود. در امر تولید قیسی آلو خورشتی می توانیم با ظرفیت تولید گسترده ای در شرکت پارس فراور انواع آلو هسته جدا را به صورت قیسی آلو خورشتی آماده سازی بازار نهایی کنیم. اما در گذر زمان قیسی آلو نیز قیمت فروش خود را به قیمت فروش قیسی زردآلو رسانده است. امروزه یکی از سفارشات دائم مشتریان در خرید سبد آلو و زردالو خشکباری قطعاً قیسی آلو و قیسی زردآلو است.

قیسی زردآلو خشک بدون هسته که با رنگ زرد جذاب خود دلبری می کند، یکی از فراورده های خوشمزه تنقلاتی سالم است که در تمام طول سال می تواند مورد مصرف باشد. قیمت قیسی زردآلو در سال 1400 در کف قیمت 1.200.000 ریال و سقف قیمت 1.450.000 ریال معامله عمده کاری می شود. این در حالی است که قیمت قیسی 99 در سقف خود به 1.250.000 ریال می رسید.

در سال 1400 قیمت آلو قیسی نیز با سقف قیمت 1.350.000 ریال معامله عمده کاری شده است. قیمت قیسی تازه پاییز و زمستان جای فروش عمده کاری دارد که زمینه تأمین و خرید آلو هسته جدا از کشاورزان هست.

در حال حاضر قیمت آلو خشک خورشتی در شهرهای ایران با توجه به قدرت خرید و سرمایه داری متفاوت است. بعنوان مثال خرید آلو قیسی در تبریز، اصفهان، تهران، کرج و شیراز رونق بسیاری دارد. خرید اینترنتی قیسی آلو در شهرهای ایران به صورت فروش اینترنتی و ارسال از انبار های مواد غذایی این شرکت های فروشگاه اینترنتی به صورت بی واسطه به دست مردم می رسد.

بهترین قیمت قیسی در بازار تهران و شهرستان

خرید آلو قیسی

حالا که از کیفیت و خاص بودن یک کالا اطلاع پیدا می کنیم، در خود این نیاز را می یابیم که قیمت قیسی در بازار شهر ما چند است؟ دوست من این محصول یک محصول خاص و جدید در شرکت پارس فراور است و نمونه مشابه ندارد پس تو می توانی اگر درک درستی از فروش خاص پیدا کرده باشید با بهترین قیمت خاص فروشگاه خود این محصول را به فروش برسانید. امروز در روزهای پایانی سال 1400 قصد داریم تا قیمت قیسی در بازار تهران را با قیمت بار صادراتی مرتب و یکدست که دنیا می پسندد یکسان سازی کنیم.

شما مشتری گرامی می توانید برای استعلام قیمت قیسی آلو و قیسی زردآلو با کارتن های 3*3 و 3*5 با کارشناسان فروش و بازرگانی شرکت پارس فراور ارتباط بگیرید.

در این سایت اینترنتی به عنوان یک مرکز فروش عمده محصولات شرکت پارس فراور در انواع لوکس و سوپر ممتاز جهت خرید آلو قیسی با قیمت فوق العاده رقابتی استقبال بی نظیری شده است. قیمت قیسی تازه این شرکت به صورت زردآلو هسته گیری شده و آلو خورشتی هسته گیری شده با احتساب موارد زیر تعیین می شود:

  • خرید آلو خورشتی و زردآلو از کشاورز
  • کارمزد سورتینگ و انتخاب آلو و زردآلو قالب مناسب هسته گیری
  • کارمزد هسته گیری آلو و زردآلو
  • احتساب کسر وزن هسته آلو و زردآلو روی قیمت تمام شده
  • حاسیه سود ارزش افزوده تولید و فروش شرکت پارس فراور

هم اکنون فرصت خرید آلو قیسی برای شما عمده کار خشکبار وجود دارد. این فرصت محدود است چرا که با کمبود موجودی آلو هسته جدا خورشتی امکان هسته گیری این محصول کاهش پیدا می کند.

خرید آلو قیسی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران