”آلو
شنبه , تیر 22 1398
خانه / آلو بخارا / آلو بخارایی و انواع آلو ترش

آلو بخارایی و انواع آلو ترش

آلو بخارایی و انواع آلو ترش با طعم های خوب و مناسب برای استفاده در خورشت و غذا گزینه های خوبی هستند و می توان از خواص آنها استفاده کرد.
آلو انواع و ارقام مختلفی دراد که با توجه به نوع پرورش و نوع کشت به شکل مناسب می توان یک میوه مرغوب را از آن حاصل کرد. ارقام آلو بخارایی و آلو زرد و قرمز برای پوست و دستگاه هاضمه بسیار مناسب هستند و هر مقداری از آلو را اگر به شکل مناسب مورد استفاده قرار دهند خواص خوبی از آن قابل مشاهده می باشد. محصولاتی که از آلو تهیه می شود با داشتن طعم های مناسب و متنوع به صورت آماده به فروش می رسد. مثلا برای تهیه انواع خورشت و برخی دیگر از غذاها از آلو بخارایی استفاده می کنند و یا از انواع دیگر آلو خشک برای تهیه ترشی و محصولاتی از این قبیل با قیمتی مناسب می توان استفاده کرد.


انواع آلوهای ترش

آلوی ترش و خوش طعم و مناسب برای تهیه ترشی مناسب هستند و می توان ارقامی از آلو را در موارد مختلفی تهیه کرد. میزان کیفیت مناسب در مورد میوه تازه سبب کیفیت مناسب در میوه های خشک می شود و می توان محصولات مرغوب و خوب را از میوه آلوی تازه مرغوب ارائه نمود و انواع ترش آلو برای تهیه لواشک نیز انتخابی خوب به حساب می آیند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده آلو بخارا

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور چند است؟

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور که هر ساله بیشترین میزان آلو کشور را تولید میکند، …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران