”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / دسته‌بندی نشده / آلو تازه خوشمزه و ارقام آن

آلو تازه خوشمزه و ارقام آن

آلوی تازه در ارقام متنوعی وجود دارد و راقام گوناگونی از آن را با فواید مناسب همه می شناسند و برای مصارف گوناگون به صورت سلیقه ای انواعی از آن را می توان انتخاب و خریداری کرد.
هر رقمی از آلو را که در نظر بگیرید برای مصارف خاصی کاربرد دارد و می توان گفت که انواع آلو در رنگ ها و نژادهای گوناگون در نقاط مختلفی قابل کاشت و پرورش می باشد و دارای کیفیت مطلوبی است که برای هر فردی به صورت سلیقه ای و با هدفی خاص خریداری و مصرف می گردد. آلوی تازه بسیار خوش خوراک می باشد و در فصل مناسب وجود این میوه بهتر است که در مقادیر مناسب به صورت روزانه حتما مصرف شود و مشتری این میوه در فصل تابستان زیاد است. هر اندازه استفاده های گوناگون و متنوع از میوه ای بیشتر باشد به طبع فروش و استفاده از آن میوه بیشتر خواهد بود و مشتری های بیشتری نیز خواهد داشت. برای میوه آلو نیز بدین ترتیب می باشد و این میوه با مطلوبیت مناسب برای استفاده مورد خرید و فروش در مقادیر زیاد واقع می شود.


ارقام آلو تازه

آلوی تازه در ارقام متنوع قابل خشک کردن است و با حفظ رقم مورد نظر و انتخاب شده از آلو می توان استفاده مفیدی از آن داشت و آلو در طعم های ترش و خوشمزه وجود دارد که برای مشتری در مصارف گوناگون کاربرد دارد و برای افراد علاقه مند به طعم ترش میوه های مختلف انواعی از آلوی جنگلی و قرمز پیشنهاد می شود و در تهیه انواع آلوی خشک با طعم ترش نیز این ارقام توصیه می گردد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران