”آلو
جمعه , تیر 29 1403
خانه / دسته‌بندی نشده / آلو تازه خوشمزه و ارقام آن

آلو تازه خوشمزه و ارقام آن

آلوی تازه در ارقام متنوعی وجود دارد و راقام گوناگونی از آن را با فواید مناسب همه می شناسند و برای مصارف گوناگون به صورت سلیقه ای انواعی از آن را می توان انتخاب و خریداری کرد.
هر رقمی از آلو را که در نظر بگیرید برای مصارف خاصی کاربرد دارد و می توان گفت که انواع آلو در رنگ ها و نژادهای گوناگون در نقاط مختلفی قابل کاشت و پرورش می باشد و دارای کیفیت مطلوبی است که برای هر فردی به صورت سلیقه ای و با هدفی خاص خریداری و مصرف می گردد. آلوی تازه بسیار خوش خوراک می باشد و در فصل مناسب وجود این میوه بهتر است که در مقادیر مناسب به صورت روزانه حتما مصرف شود و مشتری این میوه در فصل تابستان زیاد است. هر اندازه استفاده های گوناگون و متنوع از میوه ای بیشتر باشد به طبع فروش و استفاده از آن میوه بیشتر خواهد بود و مشتری های بیشتری نیز خواهد داشت. برای میوه آلو نیز بدین ترتیب می باشد و این میوه با مطلوبیت مناسب برای استفاده مورد خرید و فروش در مقادیر زیاد واقع می شود.


ارقام آلو تازه

آلوی تازه در ارقام متنوع قابل خشک کردن است و با حفظ رقم مورد نظر و انتخاب شده از آلو می توان استفاده مفیدی از آن داشت و آلو در طعم های ترش و خوشمزه وجود دارد که برای مشتری در مصارف گوناگون کاربرد دارد و برای افراد علاقه مند به طعم ترش میوه های مختلف انواعی از آلوی جنگلی و قرمز پیشنهاد می شود و در تهیه انواع آلوی خشک با طعم ترش نیز این ارقام توصیه می گردد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران