”آلو
یکشنبه , دی 21 1399
خانه / آلو جنگلی / ارقام آلو قرمز جنگلی

ارقام آلو قرمز جنگلی

ارقام مختلف آلو با طعم های مختلفی وجود دارند و آلو قرمز جنگلی از انواعی از آلو می باشد که در ارقام مناسب کیفیتی مطلوب و خوب خواهد داشت.
انواع آلو قرمز و یا ارقام دیگر از آلو با کیفیت مختلف و میوه هایی با خصوصیات گوناگون وجود دارد که می توان انواعی از آلو را با داشتن میوه های مناسبی تهیه کرد. ارقام آلوی خوب و خوش طعم با کیفیت میوه های مناسب دارای قیمتی مشخص می باشند و هر رقم از این میوه در اندازه مناسب میوه ارائه می شود. میوه آلو دارای انواع قرمز و زرد رنگ می باشد که اگر به صورت خوب پرورش پیدا کند در نهایت میوه هایی سالم و درشت خواهد داشت و از هر گونه زذگی و آفت محافظت خواهد شد. میوه آلوی خوب و خوش طعم در انواع مختلف با روش های مختلفی پرورس یافته و نهال های گوناگون از این میوه دارای میوه هایی متفاوت خواهند بود.


ارقام آلو قرمز


ارقام آلو قرمز با میوه مناسبی وجود دارند و از خصوصیات میوه های مناسب داشتن میوه های درشت و گوشتی و آبدارتر می باشد به خصوص در انواع آلو این خصوصیت زیاد به چشم می خورد. انواع آلوی خوب و خوش طعم در انواع آلو جنگلی یافت می شوند و طعم ترش این میوه سبب پرطرفدار شدن آن برای تهیه محصولاتی مانند ترشک و لواشک شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع آلو جنگلی

آلو جنگلی که انواع مختلفی دارد و در طعم های ترش و شیرین در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران