”آلو
جمعه , تیر 29 1403
خانه / آلو زرد / استفاده از آلو زرد و قرمز ترش

استفاده از آلو زرد و قرمز ترش

استفاده از انواع آلو به صورت سلیقه ای می باشد و خرید انواع آلو با طعم مناسب در انواع زرد و قرمز و طعم ترش مناسب می باشد.
استفاده از انواع آلو با طعم خوب و مناسب که زرد و قرمز می باشد با اهدافی مختلف صورت می گیرد و هر نوعی از آلو با داشتن مزایای مناسب انتخاب می گردد. آلوهای خوب و خوشمره ای که در رنگ های مناسب و ارقام باکیفیت شناخته می شوند به صورت تازه و یا خشک و همین طور استفاده در تهیه محصولاتی مانند لواشک دارای کیفیت خوبی اشت. انواع آلو دارای خواصی مناسب هستند و هر اندازه میوه خوب پرورش پیدا کرده باشد در نهایت میوه برداشت شده نیز خوش طعم تر شده و از نظر کیفیت نیز بسیار مطلوب و خوب خواهد بود. آلو زرد و آلو قرمز دارای مزه ای متفاوت هستند چون از ارقام متفاوت می باشند و هر کدام کاربری مخصوص به خود را دارند.


انواع آلو

استفاده ار انواع آلوی زرد و یا قرمز اختیاری می باشد و با انتخاب مشتری از این ارقام مختلف صورت می پذیرد. انواع آلو با کیفیتی خوب و مرغوب ارائه شده و فروش آنها رد تابستان بیشتر است چون به طور کلی این میوه یکی زا انواع میوه های تابستانی می باشد که طعم هایی متنوع و متفاوت خواهد داشت. محصول خوب از آلوی خوب تهیه می گردد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو زرد

فروش عمده آلو زرد در ارقام مناسب و باکیفیت به شکل های مختلف و قیمتی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران