”آلو
سه شنبه , خرداد 9 1402
خانه / آلو بخارا / صادرات آلو به پاکستان از گمرک نیشابور

صادرات آلو به پاکستان از گمرک نیشابور

صادرات آلو یکی از انواع جذاب خشکبار و همچنین میوه تازه است به کشور پاکستان که اولین شریک تجاری ایران از نظر حجم معاملات در بازار صادرات این محصول است از طریق گمرک شهرستان نیشابور قابل انجام شده است. کافی است سفارش خود را به بازرگانی های مورد اعتمادی بسپارید که همه ساله برای سفارشات عمده آماده بارگیری محصولاتی اعم از آلو هستند.

شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی واقع است و یکی از قطب های تولید آلو ایران محسوب می گردد. از آنجا که فروش محصولات آلو این شهرستان به سایر شهرهای ایران نیز بسیار جذاب بوده است، در حال حاضر با همکاری گمرک ایران در شهر نیشابور می توان به صورت مستقیم بار صادرات آلو را آماده بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز پاکستانی داشت.

آلو میوه پر کاربردی در دنیاست و احتمالاً اگر انواع تازه آلو صادرات می شود در نهایت برای مصارف و خواص آنتی اکسیدان و دارویی آن نیز مورد استفاده دیگر کشورها قرار می گیرد. از بهترین انواع آلو نیشابور که همه از نام آن اطلاع دارند، آلو بخارا است. این آلو علی رغم تصور بسیاری آلویی است با پوست سیاه رنگ که گوشت زرد رنگی دارد. در نیشابور این آلو را پس از پوست گیری و خشک کردن در انواع آلو خورشتی تیزابی، آلو خورشتی آفتابی و … پس از انجام ترخیص گمرک به کشورهایی نظیر پاکستان، هندوستان، استرالیا و … ارسال می کنند. البته بسیاری از مشتریان صادرات آلو ایران انواع آلو خشک نیشابور را برای خرید نیاز دارند و این محصول را به انواع تازه آن ترجیح می دهند، چرا که ماندگاری و کاربردها و شاید طعم لذیذتری دارد.

صادرات آلو

هر ساله بازار میوه و تره بار ایران بسیاری از میوه های درختی و همچنین باغات و محصولات کشاورزان را مورد حمایت در فروش قرار می دهد. اما بازار غالباً سنتی و متکی بر اعتماد بی پایه و اساس کشاورز زحمتکش به حق العمل هایی که بار یکسال کشاورز را در شهر دیگری به فروش می رسانند، موجب شده است تا کشاورزان نیز خود را ملطم به همکاری صادقانه با این سیستم بیمار عرضه میوه تازه کند. آلو نیز در برخی واریته ها مانند آلو قطره طلا و آلو شابلون نیز از این موضوع مستثنی نیستند. تنها راه حل می تواند انجام خدمات سورتینگ و بسته بندی د رمخل باغات کشاورزان باشد تا بیشترین منفعت نیز به کشاورزان برسد که این امر با بازرگانی های تخصصی در بازار میوه و تره بار محقق شده است.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

آلو بخارا مرغوب

خرید آلو بخارا مرغوب صادراتی ایرانی

چه چیزی باعث می شود تا آلو بخارا از سایر آلوها متمایز شود؟ آیا می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران