”آلو
چهارشنبه , مرداد 3 1403
خانه / آلو بخارا / صادرات آلو به پاکستان از گمرک نیشابور

صادرات آلو به پاکستان از گمرک نیشابور

صادرات آلو یکی از انواع جذاب خشکبار و همچنین میوه تازه است به کشور پاکستان که اولین شریک تجاری ایران از نظر حجم معاملات در بازار صادرات این محصول است از طریق گمرک شهرستان نیشابور قابل انجام شده است. کافی است سفارش خود را به بازرگانی های مورد اعتمادی بسپارید که همه ساله برای سفارشات عمده آماده بارگیری محصولاتی اعم از آلو هستند.

شهرستان نیشابور در استان خراسان رضوی واقع است و یکی از قطب های تولید آلو ایران محسوب می گردد. از آنجا که فروش محصولات آلو این شهرستان به سایر شهرهای ایران نیز بسیار جذاب بوده است، در حال حاضر با همکاری گمرک ایران در شهر نیشابور می توان به صورت مستقیم بار صادرات آلو را آماده بارگیری و تحویل به مشتریان عزیز پاکستانی داشت.

آلو میوه پر کاربردی در دنیاست و احتمالاً اگر انواع تازه آلو صادرات می شود در نهایت برای مصارف و خواص آنتی اکسیدان و دارویی آن نیز مورد استفاده دیگر کشورها قرار می گیرد. از بهترین انواع آلو نیشابور که همه از نام آن اطلاع دارند، آلو بخارا است. این آلو علی رغم تصور بسیاری آلویی است با پوست سیاه رنگ که گوشت زرد رنگی دارد. در نیشابور این آلو را پس از پوست گیری و خشک کردن در انواع آلو خورشتی تیزابی، آلو خورشتی آفتابی و … پس از انجام ترخیص گمرک به کشورهایی نظیر پاکستان، هندوستان، استرالیا و … ارسال می کنند. البته بسیاری از مشتریان صادرات آلو ایران انواع آلو خشک نیشابور را برای خرید نیاز دارند و این محصول را به انواع تازه آن ترجیح می دهند، چرا که ماندگاری و کاربردها و شاید طعم لذیذتری دارد.

صادرات آلو

هر ساله بازار میوه و تره بار ایران بسیاری از میوه های درختی و همچنین باغات و محصولات کشاورزان را مورد حمایت در فروش قرار می دهد. اما بازار غالباً سنتی و متکی بر اعتماد بی پایه و اساس کشاورز زحمتکش به حق العمل هایی که بار یکسال کشاورز را در شهر دیگری به فروش می رسانند، موجب شده است تا کشاورزان نیز خود را ملطم به همکاری صادقانه با این سیستم بیمار عرضه میوه تازه کند. آلو نیز در برخی واریته ها مانند آلو قطره طلا و آلو شابلون نیز از این موضوع مستثنی نیستند. تنها راه حل می تواند انجام خدمات سورتینگ و بسته بندی د رمخل باغات کشاورزان باشد تا بیشترین منفعت نیز به کشاورزان برسد که این امر با بازرگانی های تخصصی در بازار میوه و تره بار محقق شده است.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو بخارا مرغوب

خرید آلو بخارا مرغوب صادراتی ایرانی

چه چیزی باعث می شود تا آلو بخارا از سایر آلوها متمایز شود؟ آیا می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران