”آلو
جمعه , دی 26 1399
خانه / آلو خشک / فروش انواع آلو خشک

فروش انواع آلو خشک

فروش انواع آلو خشک طلایی، سیاه، با پوست و بدون پوست و خورشتی و آجیلی همگی در ایران انجام می شوند. بهتر است برای خرید انواع آلو خشک به صورت عمده اقدام نمایید تا فروش آن نیز با قیمت مناسب تری انجام شود.

آلو میوه ای است با خواص ضد التهاب دستگاه گوارش و مرتفع کننده عفونت های احتمالی دستگاه های داخلی بدن می باشد. انواع آلو سیاه دارای قند بیشتری در مقابل ارقام دیگر است. همچنین است که در دنیا به ارقام خاصی از آلو سیاه آلو شکری نیز گفته می شود.

آلو خشک

آلو خشک در ایران ارقام بسیاری دارد. از انواع آلو بخارا خشک که مشهورترین آنهاست تا ارقام آلوهای آجیلی که مصارف تنقلاتی نیز دارند. آلو بخارا دارای طعم شیرینی است و در استان های خراسان ارقام بسیاری از آن به شیوه های تیزابی و آفتابی به رنگ های قهوه ای و طلایی به صورت پوست گیری شده و بیشتر جهت مصارف خورشتی تولید می شوند. بیشتر روش های سنتی هنوز بر تولیدات غلبه دارد اگرچه که تولید کننده هایی نیز در سالیان اخیر با دستگاه های صنعتی ارقام جذابی از آلو را فراوری می کنند.

فروش ارقام آلو خشک در فصول پاییز و زمستان هر ساله به صورت عمده از طریق بازرگانی هایی که نمایندهمقیم در شههای آلوخیز ایران دارند انجام می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

چیپس آلو شابلون

قیمت چیپس آلو شابلون خشک

مرجع تخصصی تولید و فروش انواع چیپس میوه خشک پارس فراور در تولید، فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران