”آلو
جمعه , تیر 29 1403
خانه / آلو خشک / فروش انواع آلو خشک

فروش انواع آلو خشک

فروش انواع آلو خشک طلایی، سیاه، با پوست و بدون پوست و خورشتی و آجیلی همگی در ایران انجام می شوند. بهتر است برای خرید انواع آلو خشک به صورت عمده اقدام نمایید تا فروش آن نیز با قیمت مناسب تری انجام شود.

آلو میوه ای است با خواص ضد التهاب دستگاه گوارش و مرتفع کننده عفونت های احتمالی دستگاه های داخلی بدن می باشد. انواع آلو سیاه دارای قند بیشتری در مقابل ارقام دیگر است. همچنین است که در دنیا به ارقام خاصی از آلو سیاه آلو شکری نیز گفته می شود.

آلو خشک

آلو خشک در ایران ارقام بسیاری دارد. از انواع آلو بخارا خشک که مشهورترین آنهاست تا ارقام آلوهای آجیلی که مصارف تنقلاتی نیز دارند. آلو بخارا دارای طعم شیرینی است و در استان های خراسان ارقام بسیاری از آن به شیوه های تیزابی و آفتابی به رنگ های قهوه ای و طلایی به صورت پوست گیری شده و بیشتر جهت مصارف خورشتی تولید می شوند. بیشتر روش های سنتی هنوز بر تولیدات غلبه دارد اگرچه که تولید کننده هایی نیز در سالیان اخیر با دستگاه های صنعتی ارقام جذابی از آلو را فراوری می کنند.

فروش ارقام آلو خشک در فصول پاییز و زمستان هر ساله به صورت عمده از طریق بازرگانی هایی که نمایندهمقیم در شههای آلوخیز ایران دارند انجام می گیرد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

چیپس آلو شابلون

قیمت چیپس آلو شابلون خشک

مرجع تخصصی تولید و فروش انواع چیپس میوه خشک پارس فراور در تولید، فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران