”آلو
یکشنبه , خرداد 14 1402
خانه / آلو استنلی / فروش بهترین آلو خرمایی بجنورد

فروش بهترین آلو خرمایی بجنورد

شما خریدار گرامی که قصد خرید آلو دارید؛ آیا از انواع واریته های آن اطلاع دارید؟ یکی از بهترین انواع آلو سیاه در ایران را به خاطر شکل ظاهری آن با نام آلو خرمایی میشناسیم که نام لاتین آن استنلی است. هر ساله مقادیر زیادی از این آلو در ایران تولید می گردد که به دلیل گستردگی باغات تولید کننده آن در سراسر کشور نیاز به شناسایی آن توسط کارشناسان مطلع حوزه محصولات کشاورزی و صنایع وابسته است.

باید بدانید در دنیا تا به امروز بالغ بر ۱۲۰۰ واریته مختلف از نهال آلو پرورش و به برداشت محصول رسیده اند. که هر کدام دارای نامهای لاتین و محلی مختلفی هستند. برای آنکه بتوانیم بهترین کیفیت را داشته باشیم ابتدا باید خواسته خود را بخوبی بشناسیم. آلو را برای تازه خوری در ظرف میوه می خواهیم یا می خواهیم از آن به عنوان صنایع وابسته کشاورزی مانند لواشک، آلو خشک، قیسی و … استفاده مینمایید. به یاد داشته باشید که ما با داشتن تیمی تخصصی و کارشناسی شما را در جهت رسیدن به نیازهایتان راهنمایی خواهیم کرد.

فروش آلو خرمایی درجه یک

آلو استنلی از نظر ظاهر گرد و دارای رنگ بنفش مایل به آبی است؛ که شباهت زیادی به آلو بخارا دارد. اگرچه این آلو را با پوست خشک کرده و به نام آلو خرمایی در ظروف آجیل در فصول مختلف سال می توان مشاهده کرد. چنان که آلو بخارا معمولا در پروسه ای پوست گیری شده و بصورت طلایی خشک می شوند که بسیار مورد استقبال رستوران داران و مصارف داخل خورشتی است. این آلو در استانهای خراسان، آذربایجان غربی و شرقی، قزوین و زنجان پرورش می یابند. از خوردن هسته این آلو خودداری کنید چرا که از تقطیر مواد موجود در هسته آن اسید سیانیدریک بدست می آید.

فروش آلو استنلی یا آلو خرمایی بصورت کاملاً تخصصی در ایران و در مجموعه ما انجام می گردد. پس به یاد داشته باشید مورد مصرف خود را بشناسید و سپس با ما جهت مشاوره نهایی و خرید تماس بگیرید.

 

فروش آلو خرمایی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع آلو استنلی

قیمت انواع آلو استنلی که یکی از ارقام آلو است که میوه ای گرد و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران