”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / آلو استنلی / فروش ویژه آلو استنلی مرغوب

فروش ویژه آلو استنلی مرغوب

برای فروش ویژه آلو استنلی مرغوب حتماً به یاد داشته باشید که این آلو از ابعاد کوچکتری نسبت به آلو بخارا برخوردار است اما بازار فراورده آلو خشک آن بسیار در بورس معاملات آلویی می باشد.

آلو استنلی

آلویی است از واریته های آلو اروپایی که دارای رنگ پوست بنفش مایل به سیاه است. ساختار کشیده ای دارد و هسته آن به سادگی از خود محصول جدا می گردد. این آلو در میان ارقام آلو دارای طعم شیرینی است و کمتر در بازارهای تازه خوری دیده می شود، چرا که ارزش آن در تهیه ارقام فراورده آلویی است و این امر به موجب کیفیت بافت گوشت میوه و عیار فراوری بسیار خوب آن است.

فروش آلو استنلی

یکی از پر سودترین ارقام آلو در ایران و جهان از فروش آلو استنلی کسب می گردد. قالب یکنواخت و قشنگ این محصول موجب جذابیت ظاهری آن می گردد. در شهرهای زیادی از کشور ایران به تازگی روی به پرورش این آلو با کیفیت آورده اند. در زمره فراورده های آلویی رقم آلو خورشتی بسیار خوبی از این آلو می توان تهیه کرد. بازار خشکبار نیز استقبال بسیار خوبی از آلو خورشتی استنلی می کند.

برای صادرات نیز این آلو یکی از انتخاب های همیشگی صادرکنندگان می باشد، چرا که خوش قالب و جذاب بوده و در عین حال مصارف فراورده ای بسیار خوبی در دنیا دارد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع آلو استنلی

قیمت انواع آلو استنلی که یکی از ارقام آلو است که میوه ای گرد و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران