”آلو
یکشنبه , فروردین 26 1403
خانه / آلو خشک / قیمت آلو خشک در بازار تهران برای سال 99 ارزان شد!

قیمت آلو خشک در بازار تهران برای سال 99 ارزان شد!

به اطلاع مشتریان گرامی این سایت می رسانیم که در هم کاری با شرکت پارس فراور قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان شکسته شد! ارزان شدن قیمت آلو خشک در انواع آلو خشک برای فروش در سال 98 و شروع سال 99 را به اطلاع شما می رسانیم.

آغاز فروش ویژه آلو خشک سال 99

با توجه به شروع سال جدید 1399 هجری شمسی سایت مرکز آلو خشک ایران اعلام می کند که قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان شکسته و با تخفیفات ویژه ای این امکان برای شما میسر شده است تا با تخفیف ویژه فصلی این خرید را انجام دهید.

قیمت آلو در بازار تهران و شهرستان

قیمت آلو خشک در بازار تهران

برای ماه اسفند سال 1398 که منتهی به شروع سال جدید است پایه قیمت آلو خشک را پایین تر آورده ایم. شما می توانید قیمت آلو در بازار تهران و شهرستان را تنها با قیمت 20 هزار تومان تا انواع دیگر آلو خشک سوپر خرید نمایید.

لازم به ذکر است فروش آلو خشک برای این بازه موقت بوده و این شرایط برای تمامی مشتریان قابل خرید و تهیه به صورت عمده است.

شرکت پارس فراور در همکاری با سایت آلو خشک ایران، قیمت آلو خورشتی در تهران و شهرستان را برای تمامی شما عزیزان ارائه کرده است. برای استعلام جزئی تر انواع آلو خشک با کارشناسان بازرگانی و فروش ارتباط مستقیم بگیرید.

خرید آلو بخارا عمده برای مشتریان تمامی شهرستان ها

مشتریان شهرستانی نیز از جشنواره زمستانی خرید شرکت پارس فراور بی نصیب نیستند!

خرید آلو بخارا عمده کاران این حوزه را به سمت همکاری با ما کشانده است. مشتریان می دانند که کیفیت آلو بخارا عرضه شده در این سایت چگونه است. حال که از کیفیت محصولات آلو خشک خورشتی شرکت پارس فراور رضایتمندی شما عزیزان را جلب کرده است، این شرکت در جشنواره ویژه زمستانی خود بین تهران و شهرستان تفاوتی قائل نیست.

اگرچه قیمت آلو خشک در بازار تهران بسیار متفاوت است، اما شرایط تنوع قیمتی در حوزه خرید و فروش آلو خشک در شهرستان ها قطعاً به این صورت نیست.

شما دوست عزیز که قصد خرید عمده آلو بخارا عمده برای یک فروش فوق العاده در سال 99 دارید، حتماً با ما ارتباط بگیرید. ما برای شما قیمت فروش آلو خشک ویژه ای در نظر داریم.

خرید اینترنتی آلو بخارا برای شما

قیمت آلو خشک در بازار تهران

برای یک مشتری از شهرستان های ایران، قطعاً خرید اینترنتی آلو بخارا آسان و در حجم عمده یک گزینه بسیار ویژه و سهل الوصول خواهد بود. چرا که دیگر دنیا رو به جلو با سرعت بسیار بالایی است و تمامی خریداران آلو خشک نیز تمایل به خرید اینترنتی و دورادور و ارسال آن دارند.

بعنوان مثال اگر شما بیش از 500 کیلو آلو خشک خرید داشته باشید، قیمت آلو رسمی نیشابور تولیدی شرکت پارس فراور در هر شهرستانی که هستید با تفاوت قیمتی نهایتاً 500 تا 1000 تومان در هر کیلو مواجه می شود. با این گرانی بنزین و استهلاک ماشین بهتر نیست به صورت اینترنتی و دورادور خرید کرده و بار برای شما ارسال شود؟!

عکس آلو خورشتی های قابل عرضه ما نیز در این سایت آمده است. پیش از خرید حتماً مطالب سایت را مطالعه بفرمایید.

قیمت یک کیلو آلو خورشتی برای تمامی انواع آلو خشک

در حالی که قیمت آلو خورشتی در تهران در مناطق مختلف اختلاف فاحشی دارد، مشتریان بخوبی می دانند که قیمت یک کیلو آلو خورشتی این سایت در مبدأ تعیین می شود و برای مشتریان ارسال می شود.

انواع آلو خشک زرد طلایی و سیاه خشک شرکت پارس فراور در این سایت ارائه می شود.

قیمت هر کیلو آلو بخارا نیشابوری

قیمت آلو خشک در بازار تهران

بعنوان پیشنهاد قیمت هر کیلو آلو بخارا نیشابوری شرکت پارس فراور در تحویل مبدأ به شما 20.000 تومان اعلام می شود. این کاهش قیمت در حالی است که در بسیاری از محصولات کاهش قیمت امری محال است.

این کاهش قیمت بخاطر خرید بی واسطه آلو خشک در این سایت است. در واقع سود حاصل از فروش اینترنتی آلو خشک در این سایت با شرکت پارس فراور مشترک است.

خریدار الوچه خشک نیز می تواند از شرایط ویژه فروش استفاده کند

در حالی که قیمت آلو خشک در بازار تهران و شهرستان را برای سال 99 اعلام کردیم، لازم است بدانید همین شرایط برای خریدار الوچه خشک نیز میسر است. انواع آلوچه خشک عرضه شده در این سایت را بهتر بشناسید:

  • آلوچه شیشه ای
  • آلوچه زرد طلایی برقانی
  • آلوچه سیاه برقانی
  • آلوچه قرمز شابلون
  • آلوچه سبز جنگلی
  • آلوچه جنگلی فراوری شده

قیمت آلوچه خشک مراغه و نیشابور

سایت بازار آلو خشک ایران اعلام می کند که قیمت آلوچه خشک مراغه و نیشابور تولیدی کارگاه های مستقر شرکت پارس فراور در سال 99 برای هر کیلو از کف قیمت هر کیلوگرم 8.000 تومان اعلام می شود.

قیمت روز آلو خشک و آلوچه خشک شرکت پارس فراور تا پایان سال 99 بدون تغییر اعلام می شود. همم اکنون جهت خرید اقدام کنید تا شرایط جشنواره زمستانی برقرار است.

قیمت آلو خورشتی خشک سیاه و زرد طلایی

استعلام قیمت آلو خورشتی خشک زرد طلایی و سیاه را می توانید در لحظه از کارشناسان بازرگانی و فروش داشته باشید.

قیمت آلو خورشتی در انواع مختلف به صورت خرده فروشی و فروش حضوری متفاوت است. این در حالی است که قیمت آلو خورشتی در این سایت در هر سال از ثبات خوبی برخوردار است. با نزدیک شدن به نوروز 99 می توان با اعلام جشنواره زمستانه شما عزیزان را به خرید با قیمت مناسب تر تشویق کرد.

نکته حائظ اهمیت در تفاوت قیمت آلو سیاه خشک با آلو بخارا طلایی است و سایر ارقام آلو خشک نیز با قیمت های متفاوتی عرضه می شوند. پس بهتر است پیش از خرید حتماً در خصوص انتخاب درست نوع آلو که مد نظر شماست به قطعیت برسید.

فروش عمده آلو خورشتی در این سایت با احتساب هزینه های تولید و حاشیه سود معین انجام می شود.

اگر مایل هستید به صورت مستقیم آلو خشک تولیدی کشاورز را خریداری نمایید، تنها یک واسطه که این سایت اینترنتی است برای اطلاع رسانی فروش آلو خشک در نظر گرفته شده است.

قیمت آلو خشک در بازار تهران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو خشک شیرین

فروش آلو خشک شیرین

فروش آلو خشک شیرین برای چه مصارفی در بازار صورت می گیرد؟ فروش به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران