”آلو
سه شنبه , خرداد 1 1403
خانه / آلو بخارا / قیمت آلو بخارا خورشتی نیشابور در تهران

قیمت آلو بخارا خورشتی نیشابور در تهران

قیمت آلو بخارا خورشتی در شهرهایی مانند نیشابور و مشهد اگر چه زیاد نیست ولی این خشکبار از شهر تولید آن در حجم سفارش عمده در این فروشگاه اینترنتی با قیمت منصفانه عرضه می شود. پیش از خرید اینترنتی آلو بخارا نیشابور تولید شرکت پارس فراور می توان جهت استعلام قیمت آلو خورشتی در تهران با مصطفی رشیدی ارتباط تلفنی برقرار کرد.

قیمت آلو بخارا در بازار مشهد و نیشابور

قیمت آلو بخارا در بازار سنتی مشهد و نیشابور بسیار پایین اعلام می شود. اما بسیاری از خریداران هستند که با قیمت های پایین وعده کارهای بزرگ می دهند. در صورتی که تصمیم به خرید عمده آلو بخارا کردید شرکت میوه جات صنعتی پارس فراور در کارخانه تخصصی خشکبارکاری آلو بخارا نیشابور خود بهترین ها را تولید و در کارگاه دیگری در خط سورتنیگ دستی با دقت بالایی اقدام به کارتن زنی مد نظر مشتریان می کند.

قیمت آلو خورشتی در تهران

آلو خورشتی بخارایی برای خیلی از مشتریان اسمی آشناست . در این شهر با توجه به قدمت تولید این آلو ها توسط مردم منطقه که بیش ترین و پر اهمیت ترین معیار پوست گیری است ، و با کیفیت فوق العاده ای  این کار انجام می شود.

این کار باعث شده است تا خیلی از شهر ها و روستا ها برای تهیه ی فراورده های آلو خشک ، انواع آلو های قطره طلای تازه ، آلو ی بخارایی ، آلو حاج حسنی ، آلو بلک استار و . . . را بعد از برداشت به تولید کننده ها این نواحی ارسال کنند .

خرید آلو بخارایی خشک نیشابور

خرید آلو بخارایی خشک نیشابور به صورت مستقیم از شرکت پارس فراور ارائه می شود. این محصول یکی از انواع محصولات خشکباری است که با شرایط خرید اینترنتی و غیر حضوری در حجم تناژ انجام می شود. خرید آلو خشک شده بخارایی در انواع زیر قابل انجام است:

 • آلو رسمی بخارایی
 • آلو ممتاز بخارایی
 • آلو حاج حسنی
 • آلو طرقبه
 • آلو شوقانی
 • آلو کالیفرنیا
 • آلو برقانی
 • آلو شابلون
 • آلو سانتریزه ( آلو سانتارزا )
 • آلو کبرایی

و بسیاری دیگر از انواع آلو بدون پوست و با پوست خشک شده محصولات منتخب ما هستند که از سفارشات صادرات آلو خشک به کشورهایی مانند پاکستان چندین گرید کیفیت بالاتر هستند.

یکی از کسب و کار های تجاری تهیه ی آلوی باغ های شهر های مشهد و نیشابور و سپردن آن به خشک بار کاران می باشد تا از انواع این آلو ها با کار مزد بعد از چندین ماه فروش بسیار خوبی داشته باشند.

قیمت آلو خشک در بازار نیز با توجه به حجم خرید مشتری قابل تعیین در عمده کاری است. شما عمده کار این حوزه می توانید با ارتباط تلفنی مستقیم با مدیر فروش و بازرگانی از آخرین قیمت های روز انواع آلو خشک اطلاع یابید.

شما که خریدار عمده و یکی از پخش ها و یا خشکبارفروشان مطرح شهر خود هستید باید بدانید که قیمت آلو بخارا آفتابی با توجه به عدم افزودنی آن از معمول قیمت بازار بالاتر است. با این حال شرکت پارس فراور انواع آلو بخارا آفتابی را با قیمت هایی استثنایی در آبان سال 98 عرضه می کند.

قیمت آلو خشک بخارا و آفتابی نیشابور

قیمت این آلو های بخارا یی مقوله ای است که با حساب کردن هزینه های درست کردن آلو تازه ، کارمزد فراوری سنتی و یا صنعتی و سپس تقاضای بازار مشخص خواهد شد.

فرصت های صادرات آلو خشک نیشابور به کشور هایی مثل پاکستان و بقیه ی کشور ها باعث رونق بیشتر و بالا رفتن قیمت های تولید کننده ها خواهد شد.

به همین خاطر اگر قصد سرمایه گذاری دارید که به دنبال در آمد حلال و تولید محصولی پر فروش برای بازار اید حتماً با بازرگانی های معتبر در کشور وارد مذاکره شوید.

آخرین قیمت آلو بخارا در لحظه به راحتی قابل استعلام شده است و شما پیش از خرید با مشاوره کامل از انواع آلو خشک موجود در بازار اطلاع می یابید و سپس اقدام به خرید می کنید.

قیمت آلو بخارا تازه که در فصل تولید از سراسر ایران شناسایی و به کارگاه نیشابور شرکت پارس فراور منتقل می شود، مهمترین عامل در تعیین قیمت آلو خشک بازار است. کشاورزان و بانوان زحمت کش تیم تولیدی مهمترین سرمایه های اجتماعی شرکت پارس فراور هستند که با تلاش روزانه بهترین انواع آلو خشک بخارا را در کیفیت صادراتی و بازار داخلی ارائه می کنند.

مشخصات آلو خشک خورشتی بسته بندی پارس فراور

برای اینکه مشتریان پیش از خرید از انواع بسته بندی های ما اطلاع بهترین داشته باشند انواع زیر قابل ارئه هستند:

 • آلو خشک کارتن 5 کیلوگرمی تخت
 • آلو خشک کارتن 10 کیلوگرمی
 • آلو خشک کارتن 20 کیلوگرمی
 • آلو خشک کارتن 30 کیلوگرمی
 • آلو خشک کاسه 200 گرمی
 • آلو خشک کاسه 450 گرمی
 • آلو خشک کاسه 800 گرمی
 • آلو خشک کاسه ای 2 کیلوگرمی

البته لازم به توضیح است که انواع بسته بندی کاسه ای در کارتن باید مجدد بسته بندی شود و فقط برای فروش های عمده قابل انجام است.

ما فروش خانگی نداریم و برای مخاطبان ما با سفارشات حداقل 50 کیلوگرم خدمت گزار هستیم. تنوع آلو خشک شرکت پارس فراور یکی از دلایل مهم فروش خوب این شرکت و شناخته شدن با کیفیت مد نظر است.

خرید آلو خورشتی رستوران ها، هتل ها و بازرگانان

قیمت آلو خورشتی در تهران

برای خرید آلو خورشتی مورد نیاز رستوران خود، هتل خود و یا برای صادرات به سایر کشورها می توانید انواع آلو خشک شرکت پارس فراور را تهیه کنید. یکی از انواع آلو خشک پر فروش شرکت پارس فراور آلو بخارا خورشتی است. بازرگانان برای صادرات آلو خشک به سایر کشورها پیش از اقدام به خرید حتما با مدیر بازرگانی مصطفی رشیدی ارتباط مشاوره ای بگیرند.

سابقه صادرات آلو خشک شرکت پارس فراور به کشورهای امارات، قطر، پاکستان، عراق، اوکراین، روسیه، هندوستان، کانادا، استرالیا و … باعث شده است تا بسیاری از ایرانیان و مردم این کشورها استقبال بسیار خوبی از انواع آلو خشک ایران کنند.

خرید و فروش آلو بخارا خورشتی شرکت پارس فراور با کیفیت بسیار خوبی انجام می شود و شما مشتریان عزیز می توانید کیفیت مورد درخواست خود را به ما اطلاع دهید و در مدت زمانی که به شما اعلام خواهد شد کار تحویل می شود.

قیمت الو بخارای نیشابور در تهران

قیمت الو بخارای نیشابور به صورت عمده برای عرضه در بازار بزرگ تهران و از طریق نمایندگی فروش شرکت در کرج به صورت روزانه قابل استعلام است. شما مشتریان گرامی عمده کار می توانید با ارتباط تجاری با مدیر فروش شرکت پارس فراور اقدام به ثبت سفارش نمایید و در صورتی که موجودی نمایندگی به میزان مورد سفارش شما باشد، ارسال می گردد.

در صورتی که موجودی کمتر باشد به نام شما از محل کارگاه نیشابور و مراغه شرکت پارس فراور انواع آلو خشک مد نظر بارنامه و ارسال می گردد.

قیمت آلو خورشتی در تهران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو بخارا مرغوب

خرید آلو بخارا مرغوب صادراتی ایرانی

چه چیزی باعث می شود تا آلو بخارا از سایر آلوها متمایز شود؟ آیا می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران