”آلو
پنج شنبه , خرداد 24 1403
خانه / آلو خشک / خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک

آیا میدانید خرید آلو شابلون کالیفرنیا خشک در چه فصل از سال و با چه قیمتی مورد معامله قرار می‌گیرد؟ آیا می‌دانید آلو شابلون در ایران یکی از انواع آلو هایی است که هم مصرف تازه خوری و هم مصرف تولید خشکبار دارد؟

آلو شابلون عمدتاً در ایران در دو نژاد آلو شابلون کالیفرنیا و آلو شابلون سانتریزه بیشتر پرورش می یابد. داشتن طعم شیرین و در عین حال رنگ قرمز مایل به بنفش این آلو را به یکی از انواع پرطرفدار مصرف کنندگان میوه تازه آلو تبدیل کرده است.

آلو شابلون کالیفرنیا از انواع آلو تغییر نژاد یافته در آمریکاست که به نام آلو شابلون کالیفرنیا و یا آلو کالیفرنیا شهرت دارد و در سالهای اخیر در مناطق زیادی از ایران اقدام به کاشت نهال آن و پرورش میوه خوش طعم آن اقدام گردیده است.

می توان انواع این آلو را از انواع آلوی گوشتی یا آلو مناسب تهیه آلو خورشتی به حساب آورد البته تمایل به مصرف تازه خوری این الو به خاطر طعم شیرین، ظاهر جذاب و قالب نسبتا بزرگ آن هر ساله بیش از سایر نژادهای آلوها دیده می شود.

خرید آلو شابلون کالیفرنیا

برای خرید آلو شابلون کالیفرنیا با قیمت مناسب هر ساله تاجران حوزه بازار میوه که ارتباطات خوبی با خریداران میوه و تولید کنندگان خشکبار دارند، تصمیم به خرید محصولات باغات کشاورزان گرفته و پس از آن میوه آلو شابلون کالیفرنیا را برای صادرات و یا تولید فراورده های دیگر پای باغ خریداری می کنند.

در صورت نیاز به صورت بسته بندی سبدی با شانه میوه و یا به صورت فله در سبد های بزرگ انباشت کرده و پس از آن یا به صورت مستقیم و یا پس از ارسال به سردخانه جهت نگهداری اقدام می کنند.

آلو شابلون کالیفرنیا

قیمت خرید آلو شابلون کالیفرنیا

قیمت خرید آلو شابلون کالیفرنیا معمولا به عرضه این میوه در فصل تابستان بستگی دارد. همچنین استقبال از انواع این آلو موجب تعیین قیمت در آن سال می شود.

در ابتدای سال سرما غافلگیرکننده کشاورزان را نقره داغ کرده و به نوعی موجب می‌شود تا در فصل بهار به آلو شکوفه کرده آینده ای که فصل برداشت آن را خواهد داشت آسیب بزنند در واقع عمده ترین نگرانی یک کشاورز پرورش دهنده ی آلو همین سرمایه ابتدای سال میتواند باشد.

از آنجا که ایران کشور بزرگی است پس از سرمازدگی ابتدای سال تاجران به دنبال کسب اطلاع از مناطق سالم عرضه کننده انواع مرغوب آلو و همچنین آلو شابلون کالیفرنیا هستند.

قیمت آلو شابلون

خریدار چیپس آلو شابلون خشک

خریدار چیپس میوه خشک خوب می داند که چیپس آلو شابلون در بازار داخل و همچنین سایر کشورها بسیار پر طرفدار است.

پس از این تولید کنندگان خشکبار بسته به میزان تورم امکان تغییر کارمزد تولید آلو خشک را هر سال می دهند.

این موجب افزایش قیمت هر ساله آلو مانند سایر حوزه های اقتصادی می شود البته مانند تمامی حوزه ها در اقتصاد خرید و فروش آلو نیز تابع عرضه و تقاضاست.

در این مواقع صادرات آلو خشک و یا صادرات آلو خود یک راه حل از برون رفت رکود بازار داخلی ایران است.

انواع آلو صادراتی و آلو خشک صادراتی و آلو بخارا صادراتی در محل کارگاه های خشکبار با کیفیت های متفاوت تهیه شده و پس از انجام خدمات سورتینگ و بسته بندی انجام می شود.

فروش آلو شابلون که در بازارهای تازه میوه و تره بار انجام می شود به وسیله میادین میوه و تره بار آن شهر تعیین می شود.

همچنین قیمت فروش آلو خشک شابلون نیز تابع کشش بازار مصرف مردم و همچنین هزینه های اولیه آن و منطقه تولیدکننده آن می شود.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

چیپس آلو شابلون

قیمت چیپس آلو شابلون خشک

مرجع تخصصی تولید و فروش انواع چیپس میوه خشک پارس فراور در تولید، فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران