”آلو
پنج شنبه , تیر 20 1398
خانه / آلو بخارا / آلو بخارا زرد است یا سیاه؟

آلو بخارا زرد است یا سیاه؟

برای بسیاری پیش می آید که آلو بخارا زرد است یا سیاه؟ آلو بخارا تازه دارای پوست سیاه رنگی است که زیر این پوسته گوشت زرد رنگی پنهان است.

تمامی میوه ها دارای انواع ویتامی هایی است که برای بدن همگی لازم هستند. مصرف روزانه ارقام تازه میوه بسیار مورد توصیه تمامی کارشناسان سلامت است. علاوه بر داشتن ویتامین های مفید بدن، در پیشگیری ابتلا به بیماری های عفونی و سرطانی نیز بسیار مفید هستند.

از جمله میوه های بسیار پر خاصیت درختی می توانیم به آلو اشاره کنیم. این میوه که دارای ارقام متونعی است در ایران سالیان درازی است که در حال پرورش و فروش می باشد. بیشترین آلو مصرفی در دنیا و ایران ارقام آلو سیاه می باشند؛ آلو سیاه در دنیا با واریته های مشهور دامسونز، استنلی، شکری و … شناخته می شود. مصارف فراورده ای این آلو بیش از مصارف تازه خوری آن است.

در ایران مشهورترین آلو سیاه آلو بخارا یا همان آلو شکری است که بیشتر به شکل پوست گیری شده و خشک به بازار عرضه می شود. از بیشترین مصرف های این آلو در مصارف خورشتی و آجیلی می توان نام برد.

البته که در دنیا از آلو در تهیه ارقام کنسانتره ای و مصارف درمانی بسیاری نیز بهره می برند. نسبت آب میان بافتی مناسب این آلو در مقابل میزان فیبر معقول آن را تبدیل به یکی از ارقام پر طرفدار آلو در ایران کرده است. آلو خشک پس از پوست گیری که پس از جوشاندن انجام می شود، به شیوه های سنتی (آفتابی و تیزابی) و یا صنعتی (دستگاه خشک کن) تولید می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده آلو بخارا

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور چند است؟

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور که هر ساله بیشترین میزان آلو کشور را تولید میکند، …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران