”آلو
شنبه , تیر 22 1398
خانه / آلو جنگلی / آلو سیاه جنگلی ترش

آلو سیاه جنگلی ترش

آلو جنگلی با ارقام و طعم های مختلف و مناسب طرفداران خود را حفظ کرده اند و آلو سیاه جنگلی ترش نیز در این بین برای خرید موجود می باشد.
انواع آلو جنگلی و آلو سیاه ترش با طعم های مناسبی وجود دارند می توان این آلوی خوب و خوش طعم را با کیفیت مناسبی خریداری نمود. میزان کیفیتی که میوه های مختلف از قبیل آلو دارند به نحوه کاشت و رشد مطلوب و مراقبت مناسب از آنها برمی گردد و به هر میزان که از میوه در هنگام رشد مراقبت شود در نهایت یک میوه مناسب و خوب حاصل می شود. میوه آلو سیاه ترش و یا میوه های آلو در ارقام مناسب و ترش مزه که به جنگلی معروف هستند همه از خانواده آلو بوده و خواص و فواید مناسب خود را حفظ کرده اند. مصرف آلو سیاه جنگلی هم مانند انواع دیگری از آلو به صورت مطلوب و مناسب می باشد.


آلو سیاه ترش


معمولا از انواع آلو سیاه و یا آلو جنگلی طعم ترش انتظار می رود و برای این که این میوه با طعمی مناسب در اختیار قرار بگیرد و طعمی مناسب داشته باشد در تهیه محصولات مختلف به کار می رود. طعم های ترش و خوب برای میوه های مختلفی نظیر آلو می تواند در نهایت محصولاتی خوب را به همراه داشته باشد و آلو سیاه ترش برای تهیه و تولید ترشی نیز انتخابی مناسب می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

ارقام مرغوب آلو ترش جنگلی

فروش انواع ارقام مرغوب آلو ترش جنگلی

آلوچه جنگلی از ارقام مورد پسند آلو در ماه های ابتدای سال است. طعم ترش …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران