”آلو
پنج شنبه , تیر 27 1398
خانه / آلو بخارا / خرید آلو بخارایی درجه یک آخر فصل

خرید آلو بخارایی درجه یک آخر فصل

برای خرید آلو بخارا درجه یک آخر فصل باید هزینه بیشتری پرداخت کرد چرا که با توجه به کاهش موجودی محصول آن سال، افزایش قیمت امری است که اتفاق می افتد.

آلو بخارا از جمله محصولات باغی بسیار پر طرفدار در بازار فراورده های میوه ای است. در واقع می توان گفت به اندازه ای که این آلو در بازار فراورده سازی و خشکبار میوه طرفدار دارد، در بازار تازه خوری میوه و تره بار پیدا نمی شود.

آنچه بیشتر در ایران با نام آلو بخارا می شناسند، آلو خشک بخاراست. در واقع به اشتباه تمامی آلو خشک های پوست گیری شده خورشتی را که می توان گفت بیشتر خاص شهرستان نیشابور است، با آلو بخارا یکی می دانند؛ در صورتی که تشخیص تفاوت آلو بخارا از غیر آن واقعاً کار آسانی نیست.

برای آلو بخارا فصل برداشت از اوایل تابستان آغاز شده و تا پاییز ادامه دارد. آلوهایی مانند آلو حسنی، طرقبه، کبرایی، شمس و … نیز در این فصل به همراه آلو بخارا برداشت می شوند. ظاهر تمامی اینها بسیار شبیه به یکدیگر هستند و تنها شناخت از تفاوت نژادهای نهال هایی مانند دامسونز و استنلی و … می توان تفاوت ها را تشخیص داد.

اما فروش آلو خشک بخارا تا پایان زمستان نیز ادامه دارد. فروش عمده آلو بخارا برای کسانی که در این کسب و کار مشغول هستند بسیار سودآور می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده آلو بخارا

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور چند است؟

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور که هر ساله بیشترین میزان آلو کشور را تولید میکند، …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران