”آلو
جمعه , تیر 29 1403
خانه / آلو بخارا / خرید آلو بخارا به صورت عمده اینترنتی

خرید آلو بخارا به صورت عمده اینترنتی

خرید آلو بخارا که بیشتر به صورت عمده تجارت می شود، امروزه با توسعه تجارت الکترونیک به صورت اینترنتی نیز قابل انجام شده است. کافی است از انواع فراوری آلو بخارا مطلع باشید تا بتوانید در خرید آلو بخارا در حجم عمده اقدام نمایید.

خرید آلو بخارا که هر ساله برای آن به صورت خرد و عمده قابل انجام است، از طریق بازرگانی ها و همچنین اشخاص و کشاورزان به صورت کف بازاری و همچنین تجاری قابل انجام است. کسانی که به تجارت آلو در حجم عمده اقدام می کنند، توان تأمین حجم بالایی از انواع آلو خورشتی از جمله آلو بخارا را دارا هستند. علی رغم آن امروزه به صورت اینترنتی شما می توانید خدمات سورتینگ و دستچین کردن باری جهت آماده سازی خرید آلو بخارا به صورت سفارش صادراتی را نیز درخواست کنید. هر ساله حجم بسیار زیادی از آلو را که بیشتر با نام بخارا شناخته شده اند برای تهیه آلو خشک خورشتی برداشت و اقدام به فراوری توسط کارگاه های کشاورزی می کنیم.

آلو بخارا طعم شیرینی دارد و از آن در غذاهای خورشتی ایرانی به صورت آلو خشک تیزابی و یا آفتابی اقدام می گردد. البته کسانی که طعم های ترش آلو را در خورشت خود می پسندند می توانند به سمت خرید آلو حاج حسنی، آلو برقانی، آلوچه ترش جنگلی و … نیز بروند.

خرید آلو بخارا

سایت اینترنتی آلو ایران نیز چندین سال است که در زمینه فروش ارقام آلو تازه و خشک به صورت تجاری اقدام به ارائه بهترین انواع آلو بخارا و آلو خورشتی کرده است. علاوه بر انواع آلو خورشتی رسالت معرفی انواع آلو تجاری دیگری مانند آلو دامسونز، آلو کهربا، آلو شابلون، آلو کالیفرنیا، آلو سانتاروزا، آلو گرین گیج، آلو گلدن دراپ و بسیاری دیگر از واریته های آن را نیز در بین علاقمندان به تجاری سازی ارقام پر طرفدار آلو در جهان آماده سازی کرده است.

منبع: سایت آلو خشک ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلو بخارایی

فروش اینترنتی آلو بخارایی می تواند از طریق سایت های مختلف و با آگاهی مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران