”آلو
دوشنبه , دی 22 1399
خانه / آلو بخارا / خرید آلو بخارا قیمت مناسب در تهران

خرید آلو بخارا قیمت مناسب در تهران

خرید آلو بخارا قیمت مناسب در تهران به راحتی میسر نیست. این موضوع باعث شده تا در تجارت الکترونیک بسیاری از قیمت های کاذب از بین برود.

امروزه با توسعه تجارت الکترونیک و اعتماد تجار به بازارهای مطمئن الکترونیک باعث شده تا در بعضی حوزه ها بسیاری از قیمت ها شکسته شود.

یکی از مشتری های آلو پس از خرید آلو خشک خورشتی عنوان م یکرد که از چنین قیمتی و تحویل در تهران شگفت زده شده است. ” مشابه آلو خورشتی که از طریق فضای اینترنتی و سایت خریداری کردم را از خشکبار ضیافت به قیمت ۳ برابر می خریدم.”

بازرگانی ها امروزه با اطلاع از سودجویی عده ای به واقع در تلاش هستند محصول خود را به دست نماینده معتبری بسپارند تا با قیمت مناسب و پایین و منصفانه مردم داری را در خط مشی خود داشته باشند تا به زودی در بازارهای جهانی نیز با همین مشی کسب بازار داشته باشند.

آلو بخارا محصولی بسیار پر طرفدار در بازارهای جهانی و ایران محسوب می شود. در تهران ارقام متنوعی از آلو بخارا خشک آفتابی و طلایی فروخته می شوند اما اینکه نامی که به مشتری عنوان می شود واقعیت همان آلو باشد، خداوند عالم است! خرید مطمئن مستلزم خرید از مجموعه ای است که برای خریداران خود جانب انصاف را رعایت کند و به راستی در کسب و کار با رعایت حاشیه سود معقول به آسانی می توان خوش نام شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلو بخارایی

فروش اینترنتی آلو بخارایی می تواند از طریق سایت های مختلف و با آگاهی مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران