”آلو
شنبه , تیر 29 1398
خانه / آلو خشک / خرید و فروش آلو خشک

خرید و فروش آلو خشک

برای خرید و فروش آلو خشک در ایران بهتر است از نمایندگی های معتبر استعلام همکاری داشته باشید. انواع ارقام آلو خشک در ایران با بسته بندی های شکیلی ارائه می گردد.

از سال ۱۳۶۰ بود که اولین تجارت های عمده آلو ایران از مناطقی از استان های خراسان و آذربایجان آغاز شد. عده ای از سرمایه گذاران سایر شهرها به شهرهای تولید کننده آلو رفتند و ارقام مختلف آلو را در سطح عمده معامله کردند. این خریداران پس از مدتی خام فروشی اقدام به تهیه انواع فراورده ای محصولات آلویی کردند.

اولین فراورده های آلویی را می توان آلو خشک هایی را نام برد که پس از نمک سود کردن جلو آفتاب پهن و خشک می شدند.

آلو خشک

پس از استقبال مردم از انواع آلو خشک که ماندگاری بیشتری در طول سال داشت، بیشتر عمده کاران آلو اقدام به فراوری آلو تازه کردند. این افزایش حاشیه سود با صرف هزینه های کارگری و بعضاً موادی همراه بود. از آنجا که آلوهای ایران در رنگهای سیاه و قرمز و سبز و زرد تولید می شدند، تنوع آلو خشک نیز به خوبی بازار را به سمت محصولات خود کشید. از اولین ارقام محبوب و پر خاصیت آلو خشک، آلو خشک بخارا است.

آلو خشک تیزابی

با توجه به اقلیم مناطقی از ایران که آلو دیررس داشتند و سرمای زودرس آنها را غافلگیر می کرد، عملاً توان آفتابی سازی آلو خشک را نداشتند. در این بین ابداع ترکیبی شیمیایی در دفع آب میوه موجب شد تا از ترکیب شیمیایی که امروزه به تیزابی شهرت دارد استفاده گردد. این ترکیب اگر چه شیمیایی است اما استفاده دز مشخصی از آن ممانعتی در تولید ندارد. کمای اینکه برخی مناطق با مصرف دز بیش از حد آن موجبات عدم رضایت مشتریان آلو خشک تیزابی را ایجاد می کنند.

فروش آلو خشک

با گسترش جوامع و رشد جمعیت در ایران و استقبال محصولات آلویی شهرستان ها، کشش بازارهای مراکز استان ها و بخصوص تهران موجب پیدایش مشاغل جدیدی با ساختار بازرگانی گردید که وظیفه اصلی آنها شناسایی ارقام مرغوب آلویی در شهرستان ها و تهیه به موقع ارقام آلو خشک و ارائه آن به بازار در فصول مورد تقاضای مشتریان است. در حال حاضر فروش آلو خشک از طریق بازرگانی های قدرتمندی به سایر نقاط ایران و جهان در حال انجام است.

 

خرید و فروش آلو خشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده آلو خشک

قیمت عمده آلو خشک صادراتی

قیمت عمده آلو خشک صادراتی را از کدام مراکز می توان دریافت کرد؟ آلو خشک …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران