”آلو
شنبه , دی 27 1399
خانه / دسته‌بندی نشده / شرکت صادرات عمده انواع آلو تازه ایرانی

شرکت صادرات عمده انواع آلو تازه ایرانی

ایران در عرصه تولید آلوی جهان در میان ۱۰ کشور برتر حضور دارد. اگرچه که کشور چین در اکثر سایر میوه ها در برداشت این محصول نیز جایگاه نخست را دارد؛ اما با توجه به موقعیت استراتژیک ایران در خاورمیانه باز هم کشورهای خریداری را به خود جذب می کند.

با پیشرفت بشریت، ارقام متنوعی از آلو نیز بصورت اصلاح نژادی در ایران چون سایر کشورها پرورش می یابند. همچنین بهبود شرایط بسته بندی متناسب با خواسته مشتری در کلاس جهانی موجب شده تا از داخل کشور بتوانیم مهیای معاملات بزرگ سایر کشورها باشیم. ارقام الو سیاه با توجه به مصارف فراورده چون کنسانتره، شربت، چیپس میوه، آلو خورشتی، ترشک و … از تقاضای بهتری برخوردار است. کمای اینکه با توجه به استقبال داخلی از آلو دودی یا طلایی در شهرهایی چون تهران، تبریز، شیراز و … موجب شده تا انواع آلو زرد نیز تولید اقتصادی داشته باشد.

صادرات آلو

شرکت ما صادرات گسترده ای با سایر کشورهای همسایه و اروپایی را در سابقه خود دارد. از ایرانیان مقیم کشورهایی چون استرالیا گرفته تا کشورهایی چون هند و پاکستان که محصول ما را در بسته بندی شکیل صادرات می کنند از جمله مشتریان ما هستند. هر ساله حجم زیادی از معاملات به عرضه آلو در آن سال نیز بستگی دارد. زمستان ۹۵ ارقام زیادی از آلو شوقان دچار سرما شد که موجب افزایش چشمگیر قیمتی آن شد. با این حال نمونه های مشابهی از آن آلو چون سنقرآبادی کرج بخوبی بازار را تقذیه کردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران