”آلو
یکشنبه , دی 28 1399
خانه / آلو صادراتی / صادرات آلو بخارا ممتاز نیشابور به پاکستان

صادرات آلو بخارا ممتاز نیشابور به پاکستان

آیا می دانید صادرات آلو بخارا ممتاز نیشابور سالیان زیادی است که به سایر کشورها از جمله پاکستان انجام می گردد؟ تا به حال در مورد عرضه عمده آلو به سایر کشورها در قراردادهای تجاری تجربه داشته اید؟

بزرگترین شریک تجاری ایران در منطقه خراسان را می توان پاکستان دانست. این کشور هر ساله در حجم مبادلات بسیار بالایی با ایران اقدام به همکاری دارد. محصولات فراوانی از جمله برنج، نارنگی و … از این کشور وارد شده و اراقمی از محصولات مورد نیاز آنها چون آلو، سیب گندم و … به این کشور صادرات می شود.

حتی بازرگانان دو کشور ایران و پاکستان به صورت تهاتر نیز اقدام به مبادلات کالا به کالا می کنند.

آلو بخارا ممتاز

تعریفی که برای آلو بخارا ممتاز ارائه می شود برگرفته از لفظ کیفیت جنس می باشد. آلو بخارایی که پوست گیری و خشک می شود، در ظاهر طلایی با سه کیفیت درجه یک (ممتاز)، درجه ۲ (رسمی) و درجه ۳ تقسیم بندی می شود. تمامی این آلوها خواص آلو بخارا را دارا هستند اما از این جهت که خواست هر بازار متفاوت است، جهت بازارهای لوکس با کمی افزایش قیمت به صورت دست چین و درشت دانه سورت و بسته بندی می شود.

 

آلو بخارا خرو

 

صادرات آلو بخارا نیشابور

از آنجا که کشورهایی مانند پاکستان از سالیان گذشته مشتری های ثابت آلو بخارا نیشابور بوده اند، صادرات آلو بخارا ممتاز نیشابور به سایر نقاط دنیا نیز از طریق شاه راه هایی مانند کشورهای آسیای میانه انجام می پذیرد. اما از آنجا که از اهداف کلان تجارت ما در دنیا کسب جایگاه عمده صادرکننده از جهت رقم ریالی است؛ در مذاکرات پیوسته با سایر کشورهایی که خریدار نهایی آلو ایران و خاص نیشابور هستند، در حال ارتقا کیفیت مواد اولیه و شرایط بسته بندی جذاب هستیم تا در آینده نزدیک آنچه شایسته و درخور تجارت بین الملل است در مناطق ایران نیز به صورت سیستماتیک فرهنگ سازی شود.

 

صادرات آلو بخارا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو خشک صادراتی

آلو خشک صادراتی بخارا بسته بندی شرینک

آلو خشک صادراتی بخارا که در بسته بندی بسیار شکیل و پس از شرینک شدن …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران