”آلو
شنبه , تیر 29 1398
خانه / آلو طلایی / فروش اینترنتی بهترین آلو طلایی تازه

فروش اینترنتی بهترین آلو طلایی تازه

یکی از انواع آلو که در بازار میوه استقبال بسیا رخوبی نیز از آن می شود؛ آلو طلایی یا آلو زرد است. البته لازم به ذکر است این آلو از آلو قطره طلا متفاوت است.

شکل ظاهری این آلو بصورت تخم مرغی شکل و بیضی است و دارای طعم نسبتا شیرینی است که در مناطقی از استان فارس به آلو طلا معروف است که با توجه به اقلیم سرد این منطقه بیشتر این آلو با پوست خشکبار می شود و حجم کمی از آن بصورت تازه روانه بازار میوه و تره بار می شود. از نظر طعم و ظاهر بسیار شبیه به آلو طلایی منطقه شوقان می باشد. هسته این آلو نیز کوچک بوده که به راحتی نیز از گوشت میوه جدا می شود. عرضه عمده این آلو هر ساله حجم زیادی از استقبال بازار عمده کاران خشکبار را  در بر می گیرد. اگرچه که جهت تازه خوری نیز بخوبی و با قیمت نسبتاً بالایی بنسبت آلو قطره طلا روانه میادین تره بار می شود.

البته نوعی از آلو خشک که به دودی نیز شهرت دارد را در عامه به طلایی می گویند که از این مقوله جداست. آلو را پس از پوست گیری در معرض اکسید گوگرد قرار می دهند تا رنگ طلایی به خود بگیرد که مطابق با اساندارد ملی ایران تا حدی مجاز می باشد که بدن در مقابل با هضم آن دچار عکس العمل خاصی نمی شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو طلایی

خرید عمده انواع آلو طلایی

آلو طلایی دارای انواع مختلف و خواص زیاد می باشد. این محصول در مراکز مخصوصی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران