”آلو
جمعه , تیر 28 1398
خانه / آلو تیزابی / فروش بهترین آلو زرد تیزابی بوانات

فروش بهترین آلو زرد تیزابی بوانات

بوانات از مناطق ییلاقی در استان فارس می باشد که هر ساله محصولات کشاورزی بسیار مرغوبی را روانه بازارهای ایران و جهان می کند. از آنجاکه هوا در این منطقه به سردی هوا خیلی زود می گراید، معمولاً فراورده های خشکباری این منطقه بصورت تیزابی تهیه می شوند.

یکی از قطب های تولید انگور، آلو، خربزه و … در استان فارس و شهرستان بوانات قرار دارد. ارقام آلو و انگور گلدن این شهرستان شهرت بسیاری دارد. از اواسط تابستان تا اواخر پاییز مردم این مناطق به تولید محصولات کشاورزی مشغول هستند. آلو رقم Golden egg این شهرستان بسیار شهرت دارد. شما باید بدانید که با توجه به ساختار هسته جدا بودن این آلو، استقبال بسیار خوبی از آن می شود. بویژه جهت مصارف فراورده های آلو خورشتی بسیار عیار مناسبی دارد.

پس از برداشت عمده این محصول، آن را به دو روش آبجوشی و یا تیزابی جهت خشکبار کردن آماده می کنند. با استقرار نماینده مقیم در این شهرستان، در حال حاضر ما بخوبی در حوزه تأمین و فروش آلو بوانات قدرتمند شده ایم. کافی است امروز شما که آلو زرد نیاز دارید، چه تازه و چه خشکبار با ما تماس برقرار کنید و محصول مورد نظر خود را در شهر و محل خود تحویل بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

فروش آلو بخارایی

قیمت آلو خشک بخارایی صادراتی تیزابی نیشابور

قیمت آلو خشک در بسیاری از شهرهای ایران متفاوت است. کسانی که به صورت عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران