”آلو
شنبه , تیر 2 1403
خانه / آلو سبز / فواید آلو سبز تازه

فواید آلو سبز تازه

فواید آلو سبز تازه بسیار زیاد است که برای انواع آلو برشمرده می شود که می توان با استفاده از آلو سبز تازه از خواص مناسب این میوه در فصل مناسب بهره برد.
هر نوعی از میوه، تابستانی یا زمستانی که باشد دارای فواید زیادی می باشد و برخی از انواع میوه دارای ویتامین ها و ترکیباتی مناسب تر از بقیه انواع میوه می باشند. انواع مختلف میوه آلو نیز خواص و فواید زیادی دارد و از آن جمله می توان به میوه آلو سبز اشاره کرد که دارای ویتامین ها و فواید زیادی می باشد که می توان با بهره گرفتن از این ویتامین ها سلامتی را برای بدن به ارمغان آورد. آلو سبز نیز یکی از انواع آلو با شرایط رشد و پرورش منحصر به خود می باشد که دارای فواید زیادی است و در بهار می توان آلو سبز تازه و خوشمزه تهیه کرده و استفاده کرد. ارزش غذایی میوه آلو سب یا گوجه سبز در انواع پخته و خام حفظ می شود و می توان از آن به صورت پخته در برخی از انواع خورشت استفاده کرد.

فواید آلو سبز

از جمله فواید آلو سبز اسید مالیک و ویتامین ث در این میوه به مقدار زیادی یافت می شوند و ویتامین ها و انواع دیگر مواد مانند کربوهیدرات به نسبت های مختلفی در این میوه وجود دارند که این میوه را سرشار از ترکیبات مقوی غذایی می نمایند. آلو سبز تازه و خوشمزه با داشتن ترکیبات مناسب غذایی بهتر است مانند سایر میوه ها در مقدار مناسب استفاده شود و زیاده روی در خوردن آن ممکن است سبب نفخ شود.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو سبز

قیمت آلو سبز درشت در بازار

قیمت آلو سبز در بازار توسط عوامل مختلفی تعیین می شود. قیمت به روز آلو …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران