”آلو
چهارشنبه , تیر 26 1398
خانه / آلو سیاه / قیمت آلو سیاه تازه

قیمت آلو سیاه تازه

قیمت انواع آلو سیاه در تابستان با توجه به ارقام مناسب و کیفیت مطلوب تعیین می شود و میوه تازه گوشتی و آبدار قیمتی بیشتر دارد.
قیمت انواع میوه و انواع آلو در کیفیت های مختلف و فصلی که تهیه می شود متفاوت می باشد و به هر میزان که فراوانی برای نوع خاصی از میوه وجود داشته باشد در نهایت قیمتی مناسب تر برای فروش دارد. زمانی که نوع میوه ای کمیاب است در نهایت قیمت خرید و فرشو آن کمتر می شود و در نهایت نمی توان آن را با قیمتی مناسب خریداری کرد. به طور کلی در مورد میوه آلو سیاه و یا انواع آلو از هر رقمی که باشند در تابستان که این میوه با مقداری بیشتر موجود است قیمتی مناسب وجود دارد و می توان این میوه را در حجم مناسبی خریداری کرده و مورد مصرف قرار داد. میوه آلو سیاه کاربردهای مختلفی دارد و در ترکیبات مناسبی قابل استفاده می باشد.


آلو سیاه تازه

از آنجایی که میوه های تازه خواص مفیدی دارند از این رو آلو سیاه نیز با داشتن خواص و فواید مناسبی برای بدن شناسایی می شود و می توان آلو سیاه را با حجم مناسب و کیفیت دلخواه خریداری کرد. انواع میوه آلو سیاه در اندازه مناسبی برای میوه به صورت گوشتی و آبدار کیفیتی مطلوب برای استفاده دارند و قابل تهیه می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

فروش انواع آلو سیاه خشک

مرکز فروش انواع آلو سیاه خشک

مرکز فروش انواع آلو سیاه خشک ، به صورت مستقیم و یا اینترنتی در تمام …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران