”آلو
پنج شنبه , دی 25 1399
خانه / آلو بخارا / قیمت روز آلو بخارایی نیشابور در تهران

قیمت روز آلو بخارایی نیشابور در تهران

آیا میدانید قیمت گذاری در انواع آلو تابع چه عواملیست؟ آیا برای شما خریدار تهرانی عزیز خرید با قیمت ارزان از اهمیت بالایی برخوردار است؟ یا کیفیت آلو نزد شما از اولویت بیشتری برخوردار است؟ برای اطلاع از قیمت گذاری ما در حوزه آلو با ادامه مطلب همراه باشید. می خواهیم به شما خریداران عمده و خرد شناخت بهتری از قیمتهای روز آلو بدهیم.

قیمت روز آلو بخارایی

آلو بخارایی

آلو بخارایی چیست؟ عمده خریداران آلو و آلو خشک به دنبال این نوع از آلو می باشند. نام لاتین آن Prunus spinosa می باشد. علی رغم آلو خشک دودی آن که زرد رنگ است، میوه تازه این واریته دارای رنگ قرمز و پوست بنفش و آبی است.

قیمت روز آلو بخارایی

قیمت گذاری آلو بخارایی

ازآنجا که قیمت گذاری این آلو تابع نوع مصرف آن است( آلو بخارا تازه یا آلو بخارا رسمی خشک.) در بیشتر موارد این واریته آلو جهت تهیه خشکبار آن استفاده می شود؛ چرا که عیار بسیار خوبی دارد بنوعی که هر ۱۰ KG از این آلو با توجه به پروسه ای که موجب از دست رفتن آب میان بافتی میوه می گردد؛ حدود ۶ کیلوگرم خشکبار آن را بدست میدهد.

پس با توجه به صحبتهای گفته شده جهت تهیه هر کیلوگرم آلو بخارا خشک نیاز به صرف تقریباً دو کیلوگرم آلو تازه می باشد تا با پروسه های پوست گیری و دودی کردن قیمت آن در نهایت حداقل سیصد درصد افزایش پیدا میکند.

با توجه به اینکه قیمت گذاری به عرضه آلو بخارا تازه در آخر پاییز آن سال و بهنگام فصل برداشت بستگی دارد و عواملی چون سرمازدگی نهال، سال کمباری و شهرهای عرضه کننده و … بر آن مؤثر هستند؛ از ارائه قیمت خودداری کردیم. جهت اطلاع از قیمت روز انواع آلو در تهران با ما در ارتباط باشید.

قیمت روز آلو بخارایی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلو بخارایی

فروش اینترنتی آلو بخارایی می تواند از طریق سایت های مختلف و با آگاهی مناسب …

2 دیدگاه

  1. در صورت علاقه به همکاری با ما تماس بگیرید.
    ۰۹۱۰۵۵۱۸۱۹۸ رشیدی

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران