”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / آلو خورشتی / نمایندگی فروش آلو خورشتی نیشابور

نمایندگی فروش آلو خورشتی نیشابور

نیشابور از جمله شهرهای پر محصول در کشاورزی ایران محسوب می گردد. از فصل بهار تا اواخر تابستان ارقام بسیار خوبی از آلو را در این شهر برداشت و جهت مصارف تازه خوری و فراورده روانه بازارها می کنیم. نمایندگی ما در شهرهای مختلف در حال توسعه می باشد.

اگر تا بحال سری به منطقه دشت نیشابور زده باشید، بخوبی از آب و هوا و اقلیم مناسب کشاورزی این منطقه آگاه هستید. روستاهای خوش آب و هوا و دارای آبو و هوای سرد و معتدل موجب کشت انواع محصولات از جمله گردو، گیلاس، سیب، آلبالو، هلو، آلو، شلیل، ریواس و … شده است.

روستاهای نیشابور هم تولید کنندگان عمده هستند و هم تولید کنندگان فراورده های آنها. آلو از ارقامی است که می توان گفت مهمترین محصول نیشابور است. ارقام آلوهای زرد و قرمز و سیاه در واریته های سانتارزا، کالیفرنیا، بخارا، شوغان، حاج حسنی، کبرایی، قطره طلا و … ارقام کوچکی از نام های محلی و لاتین این آلوها در این منطقه هستند.

از آنجا که با توسعه بازار تجارت الکترونیک دسترسی بازرگانان شرکت ما برای شما آسان شده است، بهتر است که با ارتباطی ساده در شهر خود بعنوان نماینده فعال ما فعالیت داشته باشید. ارتباط نمایندگی با ما یک ارتباط چند سویه خواهد بود. بعنوان مثال نمایندگی خرید و فروش محصولات ما در شهرستانی مانند نقده می تواند هم خریدار محصولات نیشابور و هم فروشنده محصولات نقده باشد.

با ما پیشرفت تجاری سازی را احساس کنید.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی، طرقبه ای و ارقام دیگر خرو نیشابور چیست؟ کدام فروشنده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران