”آلو
دوشنبه , دی 22 1399
خانه / آلو تیزابی / خرید آلو خشک تیزابی شوقانی نیشابور

خرید آلو خشک تیزابی شوقانی نیشابور

خرید آلو خشک تیزابی با شروع فصل پاییز رونق می گیرد و با رسیدن فصول سرد سال و کمتر شدن میوه های تازه مصرف آن به اوج خود می رسد. آلو شوقانی که از انواع درجه یک آلو خورشتی نیشابور می باشد هر سال در حجم بالایی تولید می شود. این آلو که از واریته های آلو گلدن یا همان طلایی در ایران است، ساختار میوه تازه بیضی شکلی دارد که هسته آن نیز به راحتی از آن جدا می شود.

خرید آلو خشک در دو نوع آلو خشک تیزابی و آلو خشک آفتابی رونق دارد. البته کسانی که به صورت عمده به تجارت انواع آلو و آلو خشک مشغول هستنند به خوبی می دانند که آلو خشک آفتابی ماندگاری کمتری دارد و باید در عرض یک ماه مورد مصرف قرار گیرد. بیش از یک ماه نگهداری محصول آلو خشک خورشتی آفتابی احتمال کرم زدن داخل آلو خشک را دارد.

آلو شوقانی

آلو شوقانی واریته محبوبی در آلو خورشتی محسوب می شود. آلو شوقانی نامی است که در منطقه خراسان بر یکی از واریته های آلو رقم گلدن اگ (Gplden Egg) قرار داده اند. در شهرستان نیشابور آلو خشک را به شیوه تیزابی در انواع آلو خورشتی بخارایی، آلو خورشتی حاج حسنی، آلو خورشتی شوقانی، آلو خورشتی کبرایی، آلو خورشتی شمس، آلو خورشتی طرقبه، آلو خورشتی کالیفرنیا، آلو خشک سنقرآبادی و … تهیه و در مقیاس و حجم تناژ به بازار خریداران آلو خورشتی مراکز سایر استان ها مانند تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، کرمان و … ارسال می کنند. بیشترین طرفداران آلو شوقانی به خاطر رنگ زرد، طعم شیرین و جدا شدن هسته آن به سادگی به سمت این آلو خورشتی لذیذ روی آورده اند. در سالهای اخیر بیشترین فروش پس از آلو خورشتی بخارایی را باید در مورد آلو شوقانی دانست.

آلو شوقانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

چیپس آلو شابلون

قیمت چیپس آلو شابلون خشک

مرجع تخصصی تولید و فروش انواع چیپس میوه خشک پارس فراور در تولید، فروش و …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران