”آلو
پنج شنبه , اردیبهشت 6 1403
خانه / آلو بخارا / قیمت آلو بخارایی خشک

قیمت آلو بخارایی خشک

قیمت آلو بخارایی خشک در انواع باکیفیت و معمولی با یکدیگر متفاوت می باشد و انواع آبدار و خیلی خشک از انواع آلو وجود دارد.

انواع آلو بخارایی با طعم های مناسب استفاده های زیادی برای انواع غذا دارد و انواع خورشت و آبگوشت و برخی از انواع غذا را می توان با آلو بخارایی تهیه کرد.

آلو بخارا طعم خیلی خوبی دارد و انواع شیرین آلو خشک برای خشکبار نیز مورد استفاده قرار می گیرد. آلو بخارایی در تهیه ترشی نیز کاربرد دارد و می توان از آلو خشک استفاده های مناسبی کرد و از فواید و خواص خوب آلو خشک به عنوان یک خشکبار مناسب استفاده کرد.

انواع خشکبار هر کدام دارای فوایدی می باشند و می توان خواص مناسب انواع میوه را در میوه های خشک جستجو کرد و میوه های خشک متنوع در بازار مصرف وجود دارد. قیمت میوه خشک آلو در انواع آلو وجود دارد.

قیمت آلو بخارایی

قیمت آلو بخارایی

قیمت آلو بخارایی و خشک باکیفیت متفاوت از انواع تازه آن می باشد و مصرف انواع آلو خشک بخارایی برای انواع ترشی و ترکیبات دیگر می باشد. آلو بخارا از انواع آلوی زرد تهیه می شود و آلو را می توان به روش آفتابی و طبیعی خشک کرد و یا با دستگاه های میوه خشک کن انواع میوه ها قابل خشک کردن می باشد و آلو نیز با میوه خشک کن قابل خشک کردن می باشد.

قیمت آلو خشک در بازار تهران

قیمت آلو بخارایی

برای شما کاسب تهرانی و یا نماینده پخش مواد غذایی که به دنبال اطلاع از قیمت آلو خشک در بازار تهران هستید، لازم است بدانید که بهترین آلو خشک خورشتی پارس فراور را با قیمت همکاری می توانید عرضه کنید.

چگونه است که برای شروع یک کار بزرگ تجاری و اقتصادی نیاز به ریسک کردن است، حال این ریسک در حوزه خرید و فروش آلو خشک در تهران با کمک مرکز آلو خشک ایران با نام تجاری پارس فراور کمتر شده است.

قیمت آلو در بازار تهران نوسان دارد

قیمت آلو بخارایی

از آنجا که کاسبان مناطق مختلف تهران باید بابت اجاره و سایر هزینه ها پرداخت های متفاوتی داشته باشند، قیمت جنس را افزایش می دهند. از این جهت قیمت آلو در بازار تهران و منطقه مولوی از منطقه بازار تجریش قطعاً متفاوت است.

خرید اینترنتی آلو بخارا به دلایل زیر امروزه بسیار رواج یافته است:

  • اطمینان خاطر از صرف کمترین هزینه ها
  • اطمینان از کیفیت خرید آلو خشک از مرکز متخصص و معتبر آلو
  • تضمین کیفیت و اعتبار برای تضمین یک همکاری بلند مدت در پخش آلو خشک
  • امکان خرید صادرات آلو خشک به سایر کشورها از طریق شرکت پارس فراور

همچنین عزیزان تولیدکننده انواع ترشک و لواشک که می خواهند از قیمت آلوچه خشک نیز اطلاع یابند، با کارشناسان بازار آلو ایران ارتباط بگیرند.

قیمت آلو بخارایی

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو بخارا مرغوب

خرید آلو بخارا مرغوب صادراتی ایرانی

چه چیزی باعث می شود تا آلو بخارا از سایر آلوها متمایز شود؟ آیا می …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران