”آلو
پنج شنبه , خرداد 24 1403
خانه / آلو زرد / قیمت آلو قطره طلا صادراتی زرد سورت

قیمت آلو قطره طلا صادراتی زرد سورت

قیمت آلو قطره طلا که از انواع مرغوب آلو میوه خوری است، هر ساله به استقبال بازارهای داخلی و صادراتی برمی گردد. اگر سرمای ناگهانی ابتدای سال به باغات آسیب نزند، می توان آلو زرد قطره طلا صادراتی را پس از سورت برای بازارهای بین الملل آماده سازی کرد. پس از آلو گرین گیج و گوجه سبز از اولین آلوهایی که به بازار میوه و تره بار عرضه می شوند، آلو شابلون و آلو قطره طلا هستند.

قیمت آلو قطره طلا نیز هر ساله با توجه به تولید بسیار زیاد آن از متوسط پایینی برخوردار است، البته این برای شرایطی است که بازار از ثبات قیمتی در عرضه و همچنین بازار برخوردار باشد. در برخی سالها به دلیل تولیدات باغات بیش از نیاز بازارهای داخلی میوه و تره بار می توان مقادیر قابل توجهی از آن را به سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس و عراق صادرات کرد.

آلو قطره طلا از انواع آلو آسیایی یا همان ژاپنی است که میوه آن ساختار گردی دارد و باروری بالای درخت آن دلیلی است که معمولاً زیر شاخه های آن را پایه می زنند. اصطلاحاً محصول بارور شده روی شاخه را می گویند گره بسته است. طعم شیرینی دارد و برای خرید و فروش آن در حجم عمده می توان برای بازار سایر کشورها به صورت سورت شده محصول خوش قالب و درجه یک را آماده سازی برای ارسال کرد.

قیمت آلو قطره طلا

در شهرهای استان های خراسان از خشک کردن آلو زرد قطره طلا برای تهیه آلو خشک رسمی که مورد استقبال بازارهای صادراتی کشورهای پاکستان و هندوستان است بسیار استفاده می شود. آلو قطره طلا به دلیل راحتی در پوست گیری بسیار در تهیه آلو خشک تیزابی و آلو خشک آفتابی خورشتی مناسب و مورد استقبال عمده تولیدکنندگان این حوزه است.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

فروش عمده آلو زرد

فروش عمده آلو زرد در ارقام مناسب و باکیفیت به شکل های مختلف و قیمتی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران