”آلو
دوشنبه , دی 22 1399
خانه / آلو زرد / قیمت آلو قطره طلا صادراتی زرد سورت

قیمت آلو قطره طلا صادراتی زرد سورت

قیمت آلو قطره طلا که از انواع مرغوب آلو میوه خوری است، هر ساله به استقبال بازارهای داخلی و صادراتی برمی گردد. اگر سرمای ناگهانی ابتدای سال به باغات آسیب نزند، می توان آلو زرد قطره طلا صادراتی را پس از سورت برای بازارهای بین الملل آماده سازی کرد. پس از آلو گرین گیج و گوجه سبز از اولین آلوهایی که به بازار میوه و تره بار عرضه می شوند، آلو شابلون و آلو قطره طلا هستند.

قیمت آلو قطره طلا نیز هر ساله با توجه به تولید بسیار زیاد آن از متوسط پایینی برخوردار است، البته این برای شرایطی است که بازار از ثبات قیمتی در عرضه و همچنین بازار برخوردار باشد. در برخی سالها به دلیل تولیدات باغات بیش از نیاز بازارهای داخلی میوه و تره بار می توان مقادیر قابل توجهی از آن را به سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس و عراق صادرات کرد.

آلو قطره طلا از انواع آلو آسیایی یا همان ژاپنی است که میوه آن ساختار گردی دارد و باروری بالای درخت آن دلیلی است که معمولاً زیر شاخه های آن را پایه می زنند. اصطلاحاً محصول بارور شده روی شاخه را می گویند گره بسته است. طعم شیرینی دارد و برای خرید و فروش آن در حجم عمده می توان برای بازار سایر کشورها به صورت سورت شده محصول خوش قالب و درجه یک را آماده سازی برای ارسال کرد.

قیمت آلو قطره طلا

در شهرهای استان های خراسان از خشک کردن آلو زرد قطره طلا برای تهیه آلو خشک رسمی که مورد استقبال بازارهای صادراتی کشورهای پاکستان و هندوستان است بسیار استفاده می شود. آلو قطره طلا به دلیل راحتی در پوست گیری بسیار در تهیه آلو خشک تیزابی و آلو خشک آفتابی خورشتی مناسب و مورد استقبال عمده تولیدکنندگان این حوزه است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

آلو بخارا ممتاز

خرید آلو بخارا زرد همدان

خرید آلو بخارا زرد همدان به صورت اینترنی سبب گسترده تر شدن سطح معاملات آن …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران