”آلو
سه شنبه , دی 23 1399
خانه / آلو برقان / قیمت آلو برقان مراغه در تبریز

قیمت آلو برقان مراغه در تبریز

قیمت آلو برقانی که از محصولات بسیار مرغوب مراغه است در شهرهای بزرگ ایران از جمله تبریز انجام می شود. آلو برقان طعم ترش و شیرینی دارد و ایرانیان بسیاری خواهان خرید این نوع هستند. آلو برقانی مراغه شهرت بسیاری دارد. در تبریز انواع آلو طلا مرند و آذرشهر و آلو برقانی مراغه در حجم عمده ای هر سال تولید می شود.

آلو برقانی مراغه و همچنین آلوچه برقانی مراغه از محصولات پر فروشی هستند که موجب باز شدن بازارهای بسیار خوبی برای آن در سایر شهرهای بزرگ ایران نظیر تهران، مشهد، تبریز، کرمان، اصفهان و … شده است. آلو برقانی رنگ سیاهی دارد و برای تولیدات ترشک و بیشتر از آن برای استفاده در خوراک مرغ بسیار لذت بخش است.

قیمت آلو خشک برقانی را در فصول مختلفی از سال باید استعلام کرد چرا که در زمان های مختلف قیمت های متنوعی دارد که نشأت گرفته از استقبال بازار است. در سالهایی بوده است که آلو مراغه در فصل گرم سال خوب فروش رفته و در فصل دیگری مانند فصل سرد سال به دلیل افزایش قیمت با تعدیل و حتی رکود بازار خود روبرو شده است.

آلو برقانی

در تبریز آلو خشک برقانی را بسیار استقبال می کنند و تنها انواع لوکس و درجه یک آلو برقان را که بیشتر از مراغه می آید مورد استفاده قرار می دهند. حجم سفارشات بسیار عمده از نمایندگی های پخش در سایر شهرها مانند مشهد، تهران و اصفهان و خرم آباد نیز باعث می شود تا هر سال تولیدکنندگان آلو خورشتی مراغه حجم بسیاری از آن را برای بازار آماده سازی می کنند.

صادرات آلو برقانی نیز که یکی از انواع واریته های آلو سیاه در ایران و جهان است نیز یکی از دلایلی است که نگاه سایر کشورها را در این حوزه به ایران و شهرهای استان آدربایجان شرقی و غربی معطوف کرده است. کشورهای روسیه، اوکراین، صربستان و … از جمله بیشترین متقاضیان آلو برقان خشک سیاه هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت آلو برقانی

قیمت آلو برقانی خشک در بازار

قیمت آلو برقانی در این فروشگاه اینترنتی بسیار مناسب بوده و شما می توانید با …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران