”آلو
پنج شنبه , اردیبهشت 6 1403
خانه / آلو خشک / قیمت آلو خشک بخارایی در مشهد و نیشابور

قیمت آلو خشک بخارایی در مشهد و نیشابور

قیمت آلو خشک بخارایی در مشهد و شهرهای دیگر استان خراسان رضوی مانند نیشابور برای بسیاری از خریداران عمده مورد سؤال بوده است. بهترین انواع آلو خورشتی ایران را هر ساله استان خراسان رضوی و شمالی عرضه می کنند. قیمت آلو در شهرهای بزرگ مانند تهران اگرچه بسیار بالاست اما این خشکبار پر کاربرد سفره های ایرانی در شهرهای تولیدکننده آن در حجم سفارشات تناژ بسیار قیمت منصفانه ای دارد.

آلو خشک نیشابور

آلو خشک نیشابور برای بسیاری از خریداران نامی آشناست. در این شهر با توجه به قدمت تولید آلو خشک توسط مردم منطقه که بیشترین و مهمترین معیار آن پوستگیری آلو می باشد، با کیفیت قابل توجهی انجام می شود. این امر موجب شده است تا بسیاری از شهرها و روستاهای اطراف دیگر نیز برای تهیه فراورده آلو خشک، انواع آلو قطره طلا تازه، آلو بخارایی، آلو حاج حسنی، آلو بلک استار و … را پس از برداشت به تولید کنندگان این منطقه بفرستند. یکی از ککسب و کارهای تجاری خریدن آلو باغات مشهد و نیشابور و سپردن آن به خشکبارکاران نیشابور است تا از انواع آلو خشک با کارمزد پس از چند ماه فروش پر سودی به دست آورند.

آلو خشک نیشابور

قیمت آلو خشک

قیمت آلو خشک مقوله ای است که با احتساب هزینه تهیه آلو تازه، کارمزد فراوری سنتی و یا صنعتی و سپس تقاضای بازار تعیین می شود. با توجه به آمار سالهای گذشته نشان می دهد که بسیاری از آلو خشک های تهیه شده با سود بسیار خوبی مواجه می شود به نوعی که برای تولید ۱۰ تا ۲۰ تن آلو خشک بخارایی می توان با سودی قابل توجه از آن تا یک سال آینده نیز اقدام به سرمایه گذاری مجدد در همین حوزه کرد. فرصتهای صادرات آلو خشک نیشابور به کشورهایی مانند پاکستان و سایر کشورها نیز موجب رونق بیشتر و افزایش قیمت تولید کننده می شود. از این جهت اگر سرمایه گذاری هستید که به دنبال یک کسب درآمد حلال و تولید محصولی خوش فروش برای بازار خشکبار هستید حتماً با بازرگاهی های خوشنام آلو ایران وارد مذاکره شوید.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو نیشابور

آلو نیشابور نیز از انواع آلو است که در کیفیت خوب برای فروش به مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران