”آلو
چهارشنبه , مرداد 3 1403
خانه / آلو خراسانی / فروش عمده آلو خورشتی خراسانی در تهران

فروش عمده آلو خورشتی خراسانی در تهران

فروش عمده آلو خورشتی خراسانی که معمولاً طرفداران زیادی در تهران دارد با قیمت بسیار مناسبی انجام می شود. آیا میدانید کارگاه تولید آلو خشک خورشتی در نیشابور چه حجمی از تولید دارد؟ آیا میدانید قیمت عمده آلو خورشتی که در شهرهای خراسان تولید می شود چقدر است؟
این که در منطقه شما در تهران آلو خورشتی قیمت بسیار بالایی دارد دلیل بر آن نیست که قیمت خرید آلو خورشتی نیز بالا باشد. سایر هزینه های جاری موجب قیمت گذاری های نجومی در بازارهای فرآورده های میوه خشک و خشکبار می شود.

آلو خراسانی

آلو خراسانی

چرا بسیاری به دنبال خرید و فروش عمده آلو خورشتی خراسانی هستند؟ کدام مناطق استان خراسان در تولید آلو خشک خورشتی پیشرو هستند؟
شهرهای نیشابور و روستاهای اطراف آن، بجنورد و روستاهای اطراف آن، مشهد، طرقبه و غیره عمده شهرهایی هستند که بهترین آلو را برای بازار میوه و تره بار و یا تولید خشکبار آلو خورشتی عرضه می کنند.

بهترین انواع آلو خراسانی

با توجه به گستردگی انواع آلو تازه در منطقه خراسان باعث شده تا انواع محصولات شهرها مورد نظر تولید کننده و خریدار قرار گیرد. ما در تولید آلو خورشتی، انواع مرغوبی از آلو خراسان در ذیل اشاره شده اند:

این انواع آلو به صورت تولید انبوه برای انواع مصارف مختلف رستوران‌ها، فروشندگان داروهای گیاهی، تولید کنندگان آبمیوه، کنسانتره میوه و پوره میوه، لواشک سازان، شکلات سازان، بستنی سازان، شیرینی سازان و غیره به کار برده شود.

آلو خورشتی

عمدتاً انواع آلو خورشتی را می توان در انواع آلو آفتابی و آلو تیزابی تقسیم بندی کرد.

فروش عمده آلو خورشتی آفتابی و تیزابی

آلو آفتابی، آلو خشکی است که در معرض تابش نور خورشید خشک شده و معمولا در تولید آلو خشک آن تنها از گرمای حاصل از نور خورشید استفاده شده است.
این درحالی است که آلو تیزابی محصولی است که پس از قرار گرفتن در محلول تیزاب به صورت شیمیایی آبگیری می‌شود.
در این پروسه از محلول تیزاب برای از بین بردن آب آلو و افزایش سرعت در خشک کردن رطوبت میوه آلو استفاده میشود پس از این انواع آلو آفتابی و آلو تیزابی را می‌توانند به صورت عادی مورد پوشش گوگرد قرار دهند.
پوشش گوگرد موجب افزایش طول ماندگاری محصول آلو خورشتی میشود. برای خرید عمده آلو خورشتی بازرگانی های خشکبار ایران که ارتباط نزدیکی با تولید کننده های آلو خشک دارند، معتبرترین منبع برای انجام معاملات تجاری هستند.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی، طرقبه ای و ارقام دیگر خرو نیشابور چیست؟ کدام فروشنده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران