”آلو
جمعه , تیر 21 1398
خانه / آلو بخارا / آلو بخارا صادراتی

آلو بخارا صادراتی

آلو بخارا صادراتی را با یهترین کیفیت می توانید به صورت مستقیم با قیمت دست اول خریداری نمایید. برای خرید عمده آلو بخارا با بازرگانی های معتبر همکاری کنید.

آلو بخارا

آلو بخارا محصولی است از تیره تک هسته ای ها و دارای پوست بنفش رنگی است. گوشت آن دارای طعم شیرین و رنگ زرد و قرمزی است. در دنیا با نام های متفاوتی چون آلو شکری از این آلو نام می برند و بیشتر مصارف فراورد ای دارد تا تازه خوری.

در ایران مناطق مختلفی تولید کننده این آلو هستند، کشاورزان نمونه در استان های خراسان، البرز، آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، فارس، قزوین و … همگی بهترین ارقام آلو بخارا را عرضه می کنند.

 

آلو بخارا صادراتی

صادرات آلو بخارا

اگر خریدار عمده این رقم آلو هستید باید بدانید که برای عرضه عمده این آلو با انعقاد قرارداد با بازرگانی های معتبر که کشورزان زیادی با آنها در ارتباط هستند، اقدام کنید. این بازرگانی ها توان تأمی تناژهای بالا را دارند که برای صادرات آلو بخارا نیز می توان با آنها همکاری داشت.

آلو بخارا به خاطر مصارف فراورده خوبی که دارد در کشورهای بسیاری که صنایع تبدیلی و فراورده هایی مانند انواع شربت ها و کنسانتره و … آلویی دارند، طرفداران خوبی دارد. شناخت بازار این کشورها و خواسته هایشان در بازرگانی ها شکل می گیرد. بازرگانی پارس فراور در چند سال اخیر مشتری های صادراتی بسیاری را به سمت خود جذب کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده آلو بخارا

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور چند است؟

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور که هر ساله بیشترین میزان آلو کشور را تولید میکند، …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران