”آلو
چهارشنبه , مرداد 3 1403
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید الو قطره طلا مرغوب کرج

خرید الو قطره طلا مرغوب کرج

خرید الو قطره طلا در بازار میوه و تره بار طرفداران بسیاری دارد. این آلو برای مصارف فراورده سازی بسیار مورد کاربرد است. کرج واقع در استان البرز از بزگرترین مناطق پرورش دهنده الو قطره طلاست که هر ساله برای بازرگانی پارس فراور مقادیر صدها تن از الو زرد مرغوب گلدن دراپ را تأمین می کند.

اگر مطالب پیشین سایت را مطالعه کرده باشید به خوبی می دانید که الو خواص بسیاری در تضمین سلامت جسم و احساس شادابی شما دارد. الو قطره طلا از انوا واریته های گلدن آلو است و در ایران بسیار پر بار و خوش برداشت شده است. مناطق بسیار زیادی از ایران از جهت خوش مصرف بودن آلو طالب و خریدار آن هستند. شهرهای زیادی در استان های گلستان، تهران، فارس، لرستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، قزوین، اصفهان و … به نوعی یا خریداران فراورده های آلو خورشتی، کنسانتره آلو برای فراوری و تولید لواشک و ترشک و …، و یا تولیدکنندگان این فراورده ها هستند که ما تمامی این مشاغل را به نوعی تاجران حوزه آلو می دانیم.

آلو قطره طلا

منمطقه کرج و استان البرز بی شک بزرگترین قطب تجارت و خرید الو قطره طلا است و برای بسیاری از کشاورزان الوکار عمده سایر شهرها متد و روش پرورش این منطقه همیشه مورد بازدید و تجربه اندوزی بوده است.

بازرگانی پارس فراور سالهاست با ارتباطات نزدیک با باغداران تمامی این مناطق به صورت مستقیم کار کرده و کسب رزق و روزی می کند.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

خرید عمده آلو مرغوب

آلو مرغوب را می توان به صورت عمده از نمایندگی هایی که مخصوص فروش این …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران