”آلو
شنبه , خرداد 13 1402
خانه / آلو قطره طلا / درخت آلو قطره طلا

درخت آلو قطره طلا

درخت آلو قطره طلا دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ آلو قطره طلا میوه ای با چه ویژگی هایی می باشد؟ این درخت بومی چه مناطقی است؟
درخت الو قطره طلا درختی است که ارتفاع آن به پنج متر می رسد و بستر برای مناطق آسیایی و اروپای شرقی بومی محسوب می شود. بهتر است که یان درخت در فصل مناسب هرس شود چون در صورت عدم هرس شدن ممکن است ارفاع خیلی زیادی پیدا کند. میوه های درخت آلو قطره طلا گوشتی هستند و آبدار می باشند و از این رو طعم خیلی خوبی دارند و شیرینی مناسبی دارند و این خواص سبب می شود که برای تهیه آلو خشک به خصوص آلوی خشک بخارایی گزینه ای مهم محسوب شوند. آلو قطره طلا رنگی زرد دارد و در صورت رسیدگی کامل میوه ای شیرین می دهد که می توان محصولات زیادی را از همین آلوهای شیرین تهیه کرد.


درخت آلو

درخت آلو قطره طلا نیز باید در شرایط آب و هوایی مناسبی کاشته شود تا میوه خوبی بدهد و این درخت خاک های مرطوب و سنگین را بهتر تحمل می کند و می تواند شرایط دمایی پایین را نیز به خوبی تحمل نماید و تقریبا مثل گیلاس و آلبالو می باشد. افزایش بیشتر به صورت پیوندی و قلمه زدن انجام می پذیرد و می توان این میوه را با شرایط درست پرورش داده و یک میوه مناسب از آن حاصل کرد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع آلو قطره طلا

قیمت انواع آلو قطره طلای خوب و خوشمزه با کیفیت مناسب به شکل های مختلفی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران