”آلو
یکشنبه , دی 21 1399
خانه / آلو بخارا / صادرات آلو بخارا مرغوب

صادرات آلو بخارا مرغوب

صادرات آلو بخارا در ایران تابع میزان برداشت در آن سال از مناطق مختلف است. الو بخارا ایران در ۱۲ شهر مختلف تولید می شود که در بیشتر سالها مازاد بر نیاز کشور است.

در هر کشوری و در هر حوزه ای چنانچه عرضه بیش از تقاضای بازار هدف محلی باشد، قابلیت انتقال به بازار دیگری دارد. از شهری به شری دیگر و حتی از کشوری به کشور دیگری صادرات می شود.

آلو بخارا در دنیا محصول پر کاربردی است و صنایع تبدیلی بسیاری از آن جهت مصارف فراورده های آلویی استفاده می کنند. از جمله محبوب ترین فراورده های آن در بازار ایران، آلو خشک خورشتی است. کمای آنکه در جهان از آن برای تهیه انواع شربت های آلو و کنسانتره آن استفاده می شود. به نوعی که این واریته را با نام آلو شکری نیز در دنیا می شناسند به خاطر طعم شیرین و مطلوبی که دارد.

فروش صادراتی آلو بخارا

فروش صادراتی آلو بخارا در حال حاضر کمتر به صورت خام فروشی انجام می گردد؛ و کشورهای هند و پاکستان مهمترین خریداران آلو خشک بخارا هستند. شما باید بدانید که در حال حاضر بسته بندی های بسیار مناسب عرضه عمده باعث رضایت مشتریان صادراتی شده است. اما آنچه در برنامه بازرگانان مجموعه بازرگانی پارس فراور قرار دارد، شناسایی کشورهای هدف صادرات طرف های پاکستانی و هندی است. نتایج تحقیقات کارشناسان مطالعه بازار نشان می دهد که بازرگانان کشورهای مزبور خود واسطه های سایر کشورها هستند و با مالکیت داشتن آلو ایران با برند خود اقدام به توسعه آن می کنند.

 

فروش صادراتی آلو بخارا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی، طرقبه ای و ارقام دیگر خرو نیشابور چیست؟ کدام فروشنده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران