”آلو
جمعه , تیر 21 1398
خانه / آلو بخارا / صادرات آلو بخارا مرغوب

صادرات آلو بخارا مرغوب

صادرات آلو بخارا در ایران تابع میزان برداشت در آن سال از مناطق مختلف است. الو بخارا ایران در ۱۲ شهر مختلف تولید می شود که در بیشتر سالها مازاد بر نیاز کشور است.

در هر کشوری و در هر حوزه ای چنانچه عرضه بیش از تقاضای بازار هدف محلی باشد، قابلیت انتقال به بازار دیگری دارد. از شهری به شری دیگر و حتی از کشوری به کشور دیگری صادرات می شود.

آلو بخارا در دنیا محصول پر کاربردی است و صنایع تبدیلی بسیاری از آن جهت مصارف فراورده های آلویی استفاده می کنند. از جمله محبوب ترین فراورده های آن در بازار ایران، آلو خشک خورشتی است. کمای آنکه در جهان از آن برای تهیه انواع شربت های آلو و کنسانتره آن استفاده می شود. به نوعی که این واریته را با نام آلو شکری نیز در دنیا می شناسند به خاطر طعم شیرین و مطلوبی که دارد.

فروش صادراتی آلو بخارا

فروش صادراتی آلو بخارا در حال حاضر کمتر به صورت خام فروشی انجام می گردد؛ و کشورهای هند و پاکستان مهمترین خریداران آلو خشک بخارا هستند. شما باید بدانید که در حال حاضر بسته بندی های بسیار مناسب عرضه عمده باعث رضایت مشتریان صادراتی شده است. اما آنچه در برنامه بازرگانان مجموعه بازرگانی پارس فراور قرار دارد، شناسایی کشورهای هدف صادرات طرف های پاکستانی و هندی است. نتایج تحقیقات کارشناسان مطالعه بازار نشان می دهد که بازرگانان کشورهای مزبور خود واسطه های سایر کشورها هستند و با مالکیت داشتن آلو ایران با برند خود اقدام به توسعه آن می کنند.

 

فروش صادراتی آلو بخارا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده آلو بخارا

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور چند است؟

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور که هر ساله بیشترین میزان آلو کشور را تولید میکند، …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران