”آلو
دوشنبه , فروردین 7 1402
خانه / آلو تیزابی / فروش عمده انواع آلو خورشتی تیزابی

فروش عمده انواع آلو خورشتی تیزابی

انواع آلو خورشتی در ایران به روشهای آفتابی و یا تیزابی تهیه می شوند. فروش این انواع آلو را به صورت عمده می توان هر ساله انجام داد تا از حاشیه سود بهتری نیز برخوردار باشد.

آلو خورشتی

آلو خورشتی عبارت است از انواع آلوهایی که پس از خشک شدن و از دست رفتن کمی از آب میوه ماندگاری بیشتری پیدا می کند. این ارقام آلو را در شهرهای مختلف ایران با پوست و بدون پوست خشکبار می کنند. معمولاً انواع پوست گیری شده به مناطقی از استان های خراسان و البرز تعلق دارد و انواع آلو خشک با پوست به استان های آذرباجان شرقی و غربی، اصفهان، لرستان و فارس متعلق است. آلوهایی مانند آلو بخارا طعم شیرینی دارند و جهت مصارف انواع خورشتی کاربرد دارند. البته که آلوهای دیگری با نام های کالیفرنیا، کبرایی، شمس، طرقبه، شوقانی، حاج حسنی و … دارای طعم های ترش و شیرین و ساختار هسته جدا بودن و یا چسبیده به گوشت دارند.

 

آلو تیزابی آلو خشک آلو خشک آفتابی

در انواعی که آلو پوست گیری می شود از آنجا که گوشت میوه رنگ زردی دارد، تشخیص اینکه آلو تازه آن چه واریته ای بوده است کمی سخت است. برای ماندگاری بهتر آلو آن را به شیوه تیزابی خشک می کنند که بعضاً تا سال دیگر هم انقضا دارد.

فروش آلو خورشتی تیزابی هر ساله در فصول سرد سال بسیار رونق پیدا می کند، به شکلی که تقاضای بسیار خوب آن موجب می شود تا قیمت آلو خورشتی به نسبت ابتدای فصل عرضه آن بین هزار تا ۷ هزار تومان تفاوت کند.

منبع: سایت آلو ایران

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی، طرقبه ای و ارقام دیگر خرو نیشابور چیست؟ کدام فروشنده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران