”آلو
یکشنبه , خرداد 14 1402
خانه / آلو تیزابی / قیمت آلو شابلون خشک تیزابی شرابی

قیمت آلو شابلون خشک تیزابی شرابی

قیمت آلو شابلون خشک هر ساله با توجه به استقبال بازار منطقه ای شهرهای تولیدکننده ترشک و همچنین مصرف مردم تعیین می شود. آلو خشک در ایران معمولاً به روش های تیزابی و یا آفتابی به فروش می رسد. رنگ آلو شابلون خشک شرابی جذابیت ویژه ای به این محصول می دهد تا مورد توجه تولیدکنندگان انواع ترشک آلو و آلوچه باشد.

آلو شابلون که یکی از انواع واریته های آلو در ایران است، هر ساله در مقادیر قابل توجهی برای تجارت و عرضه عمده تولید می شود. یکی از انواع مناسب آلو خشک نیز همین واریته است اگرچه که به خاطر خوش قالب بودن این میوه معمولاً از آن در عرضه فروشگاهی میوه و تره بار نیز بسیار استفاده می شود. البته در سالیان اخیر در شهرهای غربی ایران مانند مراغه، پیرانشهر، بانه سقز و … به تهیه آلو خشک شابلون تیزابی بسیار رو آورده اند و با توجه به استقبال بسیار خوب در مورد انواع این آلو، بسیاری از خریداران خشکبار از آن برای تأمین عمده آلو خشک خورشتی و یا ترشکی خود بهره می برند.

آلو شابلون خشک
قیمت آلو شابلون

آلو شابلون تازه رنگ قرمز کبود مایل به سیاه دارد که پس از تیزابی شدن و دودی شدن رنگ شرابی فوق العاده جذابی به خود می گیرد. قیمت آلو شابلون خشک در مقایسه با سایر آلو خشک خورشتی ها مناسبتر است.

هر ساله انواع بسیاری از آلو خورشتی خشک در بازار عمده خشکبار عرضه می شود که از بهترین انواع آنها آلو خورشتی نیشابور، آلو جنگلی، آلوچه مراغه، آلو بخارایی دودی، آلو حاج حسنی، آلو طرقبه، آلو خوانسار، آلوچه طلایی و … را می توان نام برد. اما در سالهای اخیر انواع آلو شابلون سانتارزا که با پوست و بصورت تیزابی خشک می شوند نیز در بازار خشکبار ایران برای خود جایگاهی کسب کرده است. همچنین آلو شابلون کالیفرنیا برای تهیه اسلایس آلو خشک و آلو خورشتی پوست گیری شده بسیار خوش عیار جواب داده است. سال ۹۶ یکی از سالهایی بود که فراوری آلو کالیفرنیا پس از پوستگیری و پوشش گوگردی بسیار جذاب و خوش طعم بود که مورد استقبال بازارهای بسیاری نیز واقع شد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634483332
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: استان البرز، کرج، محله جهانشهر، بولوار جمهوری اسلامی، بعد از کوچه نهم، ساختمان پروتون
فروشگاه: استان البرز، کرج_جاده محمدشهر، بازار پاسارگاد، غرفه d17

مطلب پیشنهادی

آلو تیزابی

فروش عمده آلو تیزابی تازه

آلو تیزابی نوعی آلو خشک شده است که مصارف زیادی در آشپزی دارد. خرید عمده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران