”آلو
جمعه , تیر 21 1398
خانه / آلو بخارا / قیمت انواع آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

قیمت انواع آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

به لطف انواع مختلف آلو خورشتی همچون بخارا، حاج حسنی، طرقبه ای و دیگر ارقام که در خرو نیشابور وجود دارد،‌ قیمت انواع آلو بخارا مختلفی نیز به روی آنها گذاشته می شود.

آلو بخارا محصول استراتژیک ایران

آلو بخارا محصول استراتژیکی برای اقلیم جغرافیایی ایران محسوب می شود و از آن در فروش بازار خشکبار داخل و همچنین صادرات آلو بخارا به سایر کشورها می توان ارزآوری کرد. امروزه در مناطق مختلفی از ایران که آلو بخارا پرورش می یابد؛ کشاورز هدفی جز کسب درآمد از آن ندارد و می داند که قیمت انواع آلو بخارا خشک خورشتی در صورتی که مناسب باشد، مشتریان زیادی دارد. مشتریانی که امروزه از طریق بازار آلو ایران با نام تجاری پارس فراور به درامدزایی آسان کشاورزان کمک بسیاری می کند.

به همین ترتیب است که یک فروشنده حرفه ای، از همان ابتدا نیازهای خریدار خود را از او جویا می شود. زیرا همانطور که می دانید به این آسانی نمی توان یک قیمت بر روی انواع مختلف آلو خورشتی یک شهر همچون خرو نیشابور گذاشت.

همانطور که در فروشگاه های مختلف برای مواد و محصولات گوناگون، بزرگی و کوچکی آنها، کیفیت و نوع برندی که دارند و سایر مشخصات دیگر، قیمت های مختلفی گذارده می شود، بر روی انواع آلو خورشتی نیشابور نیز می توان تمامی فاکتورهای بالا را لحاظ کرد.

قیمت الو بخارای نیشابور

قیمت الو بخارای نیشابور از مبنای قیمت آلو بخارا تازه محسابه می شود. یک رقم از آلو خورشتی بخارا رسمی با رقم آلو بخارا ممتاز تفاوت دارد.
درشتی آن یکی کجا و کوچکی این نمونه کجا. به طور کل شرایط زیر برای قیمت آلو بخارا تازه تأثیرگزار است:

  • قالب آلو
  • میزان سفت بودن و تازه چیده شدن از درخت آلو
  • نوع نژآد آلو بخارا (آلو رسمی، حاج حسنی و …)
  • مشتری پسند بودن نوع نژاد آلو بخارا
  • قیمت آلو خورشتی دودی و یا آفتابی بودن

قیمت انواع آلو بخارا

همچنین طعم انواع آلو بخارا رسمی خورشتی متفاوت تر از آلوی ممتاز می شود.
آیا تنها همین دو مورد برای تغییر قیمت های این دو نوع، کافی نیست؟!

آلو حاج حسنی، طرقبه ای، کالیفرنیا و سایر انواعی که قطع به یقین با یکدیگر در ظاهر و باطن تفاوت دارند نیز، قیمت هایی کاملا مجزا از یکدیگر دارند.
همیشه هم تفاوت ها بوده است که قیمت انواع آلو بخارا متفاتی را رقم زده است. شاید هنوز تمامی خریداران به ویژگی های تمامی انواع و ارقام آلو شناختی نداشته باشند. البته ضرورتی هم ندارد که یک خریدار، تمامی ارقام را بشناسد.

قیمت آلو بخارا در مشهد و تهران چند باید باشد؟

قیمت انواع آلو بخارا

یکی از بازار های خشکبار بسیار پر رونق در ایران، مشهد است. قیمت آلو بخارا در مشهد نیز به صورت عمده توسط تولیدی مرکز آلو خشک پارس فراور انجام می شود.
به همین ترتیب است که اکثر خریداران یک رقم خاص همچون آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور، تقریبا قیمت های این رقم را از اوایل فصل تا اواخر آن می زنند.

یکی از مشتریان پارس فراور پس از یک بار خرید عمده آلو بخارا؛ حتی حضوری از یکی از دست فروشان منطقه خرو نیشابور، پس از فروش نیمی از 2 تن آلو بخارا که خریداری کرده بود، از کیفیت متفاوت زیر و رو هر کارتن آلو خشک ابراز می کرد. این مشتری وقتی که کارگاه سورتنیگ و بسته بندی آلو خشک پارس فراور را دید، با اطمینان به این گفته رسید که هر ارزانی بی دلیل نیست حتی اگر ابتدا امر همه دکور کار زیبا به نظر برسد.

زیرا آنان می دانند که بایستی در جریان تغییرات قیمت برای محصول دلخواه خود بوده و شرایط و قیمت های روز را دنبال نمایید. به عبارت دیگر همان به درستی بررسی کردن رقم مورد نیاز خود را انجام داده تا از مشکلات بعدی ناشی از سودجویی فروشندگان برای افزایش قیمت ها، در امان بمانند.

آخرین قیمت آلو بخارا را همواره از ما بخواهید، ارتباط مستقیم با تولیدکننده عمده بهترین قیمت ها را برای شما خواهد داشت.

قیمت آلو بخارا

قیمت آلو بخارا خشک آفتابی

نوعی از آلو آفتابی هست که رطوبت آن بسیار نزدیک به صفر است. قیمت آلو بخارا خشک آفتابی طرقبه که در طول سال نیز موجود می باشد، از میانگین قیمت انواع آلو خشک بالاتر است.

در بهار سال 98 که آلو بخارا خشک تولید سال 97 را به فروش می رسانیم، برای هر کیلوگرم قیمت آلو بخارا خشک آفتابی طرقبه 42.000 تومان است.

این در حالی است که با توجه به به روز بودن قیمت ها جهت خرید عمده بهتر است از طریق راه های ارتباطی ما در سایت تماس بگیرید و قیمت روز آلو بخارا را از کارشناسان بازرگانی و فروش استعلام نمایید.

قیمت انواع آلو بخارا

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده آلو بخارا

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور چند است؟

قیمت عمده آلو بخارا نیشابور که هر ساله بیشترین میزان آلو کشور را تولید میکند، …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران