”آلو
پنج شنبه , مهر 3 1399
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت انواع آلو تازه

قیمت انواع آلو تازه

قیمت انواع آلو تازه در ارقام گوناگون و انواع زرد و سیاه و یا انواع آلو جنگلی دارای طعم و مزه و با توجه به اندازه و کیفیت میوه می باشند.
میوه آلو انواع مختلفی دارد و می توان با استفاده از این میوه طعم های مختلفی ار تجربه کرد. میوه آلو در انواع و ارقام زرد و سیاه و یا انواع آلوی جنگلی با طعم های شیرین و ترش هر کدام برای استفاده به صورت تازه خوری و خشک کردن مناسب هستند و کاربرد میوه های مناسب برای هر یک از مصارف آلو با یکدیگر متفاوت می باشد. انواع آلو برای تهیه محصولات مختلف مانند ترشی و مربا نیز به کار می ورند اما عموما میوه آلو به دلیل داشتن خواص مناسب به صورت تازه مورد استفاده قرار می گیرد. به هر اندازه که مصرف میوه آلو مناسب باشد در نهایت این میوه خواص مناسب خود را بهتر برای بدن انتقال می دهد.

قیمت انواع آلو

قیمت انواع آلو

انواع آلو با توجه به درجات کیفی این میوه در زمان رسیدگی دارای طعم و مزه مخصوص به خود و اندازه مناسب می باشند که به هر میزان اندازه میوه ها مناسب تر باشد و میوه رسیده تر و شیرین تر و به دور از آفات رشد کرده باشد در نهایت قیمتی بالاتر دارد. میوه آلو با داشتن انواع مختلف برای استفاده های متعدد کاربرد دارد و می توان این میوه را با درجه مطلوب در تابستان خریداری کرد. انواع آلو جنگلی ترش و آلو بخارا تازه تا انواع مختلفی از آلو قطره طلا و آلو زرد تخم مرغی و … بسیاری از انواع نژادهای موجود آلو در ایران هستند که هر ساله حجم زیادی از درخواست خریدهای داخلی و صادرات آلو برای آنها به انجام می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

معتبرترین بازرگانی فروش آلو بخارا نیشابور با قیمت تولید کشاورز  

پاسخی بگذارید

بازار آلو ایران