”آلو
یکشنبه , تیر 23 1398
خانه / آلو زرد سیاه / قیمت خرید و فروش انواع ارقام آلو زرد سیاه

قیمت خرید و فروش انواع ارقام آلو زرد سیاه

چگونه باید بهترین آلو را خریداری نمود؟ چگونه می توان بدون نگرانی از آسیب های معاملات عده ای سودجو به انجام معاملاتی برد برد اقدام کرد؟ آیا قیمت هایی که اعلام می شوند همگی واقعی هستند؟ اینها همگی سؤالاتی هستند که مخصوصاً برای خریداران عمده این محصول پیش می آید.

برای همه ما پیش آمده که جهت انجام معاملات بزرگی در بازار میوه و تره بار با شنیدن قیمت بهتر همان محصول توسط دیگری دست به تغییر طرف معامله زده ایم و پس از دریافت بار از کیفیت آن اصلاً رضایت نداشته ایم. بعضی از بارها بیش از آنچه گفته می شود افت داشته و ما را متضرر می سازد.

جواب این سؤال دقیقاً را باید در همان عده ای که داشتن گوشی مانند اپل ارزان قیمت را به داشتن سایر برندهای نوظهور و حتی گرانتر ترجیح می دهند یافت. اعتماد، اصلی است که به موجب آن وفاداری را نتیجه می دهد. اگر شما بار با کیفیتی را مطابق با ارزش آن بار و حتی بیشتر دریافت می کنید دلیلی ندارد به دنبال جایگزینی با قیمت مناسب تر باشید؛ اگر کیفیت برای شما اصل باشد.

افت بار بیش از اندازه اگرچه راه حل های متعددی دارد. اما خوب می دانیم که بقول معروف به دردسر آن نمی ارزد اگر تمام جوانب و وقتها و مشغولیتهای ذهنی را سرجمع در نظر بگیریم.

قیمت آلو در سراسر ایران برای انواع واریته ها قیمت مشخصی دارد. بعنوان مثال آلو قطره طلا گرید یک در سال ۹۶ از قیمت هر کیلو ۳۰۰ تومان تا ۸۰۰ تومان هم معامله شد، اختلاف قیمت از چه بابت بود؟ کیفیت بار و اینکه روی درخت چیده شد و ارسال شد.

عوامل گرید محصول، کیفیت، شهر مبدأ، درختچین بودن، میزان تقاضا و … در قیمت گذاری ها دخیل هستند و متأسفانه هنوز ارزش چندانی برای قیمت گذاری بر اساس نوع واریته قائل نیستند. کمای اینکه حتی عده ای که به تجارت این محصول مشغول اند از این ارقام بی اطلاع اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مصطفی رشیدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 05137636812
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

فروش آلو سیاه و زرد و کالری آن

آلو سیاه در انواع کیفیت های ترش و شیرین و با خصوصیات منحصر به فردی …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران