”آلو
سه شنبه , دی 23 1399
خانه / آلو بخارا / مرکز پخش آلو بخارا مرغوب

مرکز پخش آلو بخارا مرغوب

بازار میوه ایران همه ساله انواع مختلفی از میوه های فصول بهار، تابستان و پاییزی را به ساسر کشور توزیع می کند. مرکز پخش آلو بخارا مرغوب نیز در همین میان یکی از بهترین گزینه های سرمایه گذاران بازار میوه و فراورده می باشد.

پخش محصولات میوه ای تابستانه در ایران یکی از پر رونق ترین بازارهای مالی ایران نیز می باشد. چیدن مخصولات درختی که در فصول گرم سال بهترین طعم و رنگها را به بازارهای میوه و تره بار سراسر کشور می دهند موجب تزریق سرمایه های صنایع تبدیلی و همچنین میادین میوه می شود.

در این فصول دو دسته سرمایه گذار با اهداف کسب بازار نهایی عرضه میوه تازه و دیگری به قصد تهیه خشکبار را می توان عمده ترین سرمایه گذاران محصولات باغی دانست.

یکی از میوه های پر کاربرد که در فصل پاییز بیشتر برداشت می شود، آلو می باشد. مراکز معدودی در ایران هستند که به صورت دسته اول با کشاورزان ارتباط نزدیک و مستمری دارند و با قیمت پایه به انجام معاملات مشغول هستند.

مرکز پخش آلو ایران با در نظر گرفتن انواع متنوعی از آلو بخارا برای سرمایه گذاران اعلام میدارد که آماده همکاری جهت تهیه انواع خشکبار این میوه مانند ترشک، آلو خورشتی، لواشک و … می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با بازرگانی پارس فراور تماس بگیرید:
مهدی قاسمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09105518198
شماره تلفن شرکت: 02128428198
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
دفتر فروش: مشهد، خیابان خیام شمالی 40، مجتمع گل نرگس
دفتر فروش: استان البرز، کرج_جاده محمدآباد، بازار پاسارگاد، غرفه d17
آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مشهد نیشابور، شهرک صنعتی امام رضا

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی آلو بخارایی

فروش اینترنتی آلو بخارایی می تواند از طریق سایت های مختلف و با آگاهی مناسب …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران