”آلو
شنبه , تیر 2 1403
خانه / آلو طرقبه / خرید آلو طرقبه مشهد عمده و کارمزدی

خرید آلو طرقبه مشهد عمده و کارمزدی

خرید آلو طرقبه در بازار میوه و تره بار  همچنین عمده کاران تولیدکننده آلو خشک خورشتی بصورت عمده و همینطور کارمزدی قابل انجام است. آلو طرقبه که در فصل تابستان برداشت می شود بسیار مناسب تهیه آلو خشک است که هر ساله مورد استقبال بسیاری از مردم در کف بازارهای خشکبار قرار گرفته است.

آلو طرقبه که به نام یکی از ییلاقات مشهد نیز شهرت دارد از زمان های دور به دست زحمت کش کشاورزان این منطقه تولید و برداشت می شود. این آلو در انواع آلو طرقبه سبز طرقبه و آلو طلایی موجود است. برای معاملات عمده کافی است یک باغ با کیفیت و با عیار تولیدکننده این آلو را در منطقه خراسان و مشهد و نیشابور اجاره کرد و محصول آن را برای سال برداشت و در کارگاه های فراوری، تبدیل به آلو خورشتی خشک کرد. انواع آلو خورشتی بسیار دیگری مانند آلو بخارا، آلو رسمی، آلو حاج حسنی و … نیز بسیار مورد استفاده و استقبال خریداران است. طعم شیرین و دلخواه آلو طرقبه از ویژگی های این محصول برای تضمین یک تجارت پر سود در فراورده های خشکبار است. همچنین از انواع خوش قالب آلو خورشتی است که میتوان برای توسعه بازار صادرات آلو از آن استفاده کرد.

فروش آلو طرقبه

کارگاه های فراوری بسیاری در منطقه خراسان هستند که برای شما تاجر حوزه آلو خشک خورشتی امکان فراوری به صورت کارمزدی را دارا هستند. خرید آلو طرقبه مشهد یکی از انواع پر سود در بازار معاملات خشکبار ایران است که در اولویت های یک تجارت موفق خشکبار قرار دارد.

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

آلو طرقبه

قیمت روز آلو طرقبه مشهد

آلو طرقبه مشهد انواع مختلف و باکیفیتی است که خواص و طرفداران بسیاری دارد. برای …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران