”آلو
شنبه , تیر 2 1403
خانه / آلو خورشتی / پخش عمده آلو خورشتی

پخش عمده آلو خورشتی

پخش عمده برای انواع میوه ها از جمله میوه خوش طعمی مانند آلو در حجم و قیمتی مناسب وجود دارد و عرضه آن به شکل ویژه ای صورت می گیرد. از آنجا که آلو تازه نیز به صورت نمایندگی پخش در میادین میوه و تره بار ایران قابل انجام است، می توان پخش عمده آلو خورشتی را نیز پس از فراوری در حجم تناژ انجام داد.

آلو و انواع مختلف برای تازه خوری و یا استفاده در انواع غذا مانند انواع آلوچه و ارقام دیگر مرسوم بوده و می توان انواع خوشمزه ای از این میوه را در قیمت و کیفیت خوبی خریداری کرد و استفاده از آن سبب طعم دهی مناسب برای غذا می شود و پخش عمده آن با مقدار زیاد سبب ارائه این محصول با قیمتی مناسب برای مشتری می گردد.

آلو خورشتی

آلو خورشتی

از آنجا که ایران کشور بزرگی است همواره غذاهای سنتی ایرانی نیز شهره سایر کشورها نیز بوده است.

امروزه نیز با رشد جمعیت در ایران و همچنین ایرانی های سایر کشورها، یکی از کسب و کارهای پر سود می تواند کسب نمایندگی پخش عمده آلو خورشتی در شهرهای ایران و یا سایر کشورها نظیر پاکستان، هندوستان، عراق، روسیه و … باشد. رستوران ها، هتلها، کسبه بازار آجیل و خشکبار و مغازه های فروش داروهای گیاهی، پیمانکاران پخت و پز در مراسم های خاص و مناسبتها از جمله مشتریان عمده برای خرید انواع آلو خورشتی هستند.

پخش عمده آلو خورشتی

آلو بخارا یکی از پر فروش ترین انواع آلو خشک خورشتی است که هر ساله در استان خراسان بیشترین تولید را داراست.

انواع آلو تازه قطره طلا، آلو شابلون، آلو بخارا، آلو کبرایی، آلو حاج حسنی و … از انواع مختلفی هستند که برای تولید آلو خورشتی از آنها استفاده می شود. داشتن طعم شیرین انواع آلو خراسانی از ویژگی های مهمی است که هر ساله موجب تأمین عمده از شهرستان های نیشابور، مشهد، بیرجند و بجنورد می گردد.

فروش عمده آلو خورشتی در سال 99

شما می توانید در سال 99 جهت فروش عمده آلو خورشتی برای مشتریان گرامی شهر خود اقدام به خرید با پایین ترین قیمت فروش آلو خشک خورشتی پارس فراور کنید.

فروش عمده آلو خورشتی پارس فراور در بسته بندی های کارتنی محکم و مطمئن جهت انتقال به شهر شما در نظر گرفته می شود. خرید و فروش آلو خشک مراغه و نیشابور در سال 99 با قیمت سال قبل انجام می شود. خرید آلو آفتابی و دودی نیشابور و مراغه برای مشتریان خشکبار کار سایر شهرها جهت توسعه فروش مویرگی خشکبار شهر آنها انجام می شود.

فروش آلو خورشتی در شهرهای ایران و همچنین سایر کشورها که ایرانیان مقیم دارند به سبب تهیه خوراکی ها و خورشت های سنتی ایرانی انجام می گیرد. در این سایت اینترنتی فروش عمده آلو خورشتی برای همکاری کسبه و تجار خشکبار ایران در تناژ بالا قابل تأمین می باشد.

پخش عمده آلو خورشتی

 

پارس فراور
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120798198
شماره تماس دفتر مرکزی: 02128428198
شماره تماس بازرگانی و فروش: 02634436353
آدرس اینستاگرام: parsfaravargp@
آدرس کانال: parsfaravargp@
پست الکترونیکی: parsfaravargp@gmail.com
آدرس دفتر فروش: کرج - گوهردشت - بلوار رستاخیز - بعد از سیزدهم - ساختمان البرز طبقه 2 - واحد 4
آدرس فروشگاه: استان البرز، کرج، ابتدا جاده محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد، غرفه خشکبار روستائی

مطلب پیشنهادی

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی خرو نیشابور

بهترین قیمت آلو بخارا خورشتی، طرقبه ای و ارقام دیگر خرو نیشابور چیست؟ کدام فروشنده …

دیدگاهتان را بنویسید

بازار آلو ایران